Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 33730653

Team Heko Ofuky oken pro Jaguar XF I X250 2007-2015 4ks přední+ zadní

Team Heko Ofuky oken pro Jaguar XF I X250 2007-2015 4ks přední+ zadní

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
HEKO Okenní deflektory u možňují přirozenou cirkulaci vzduchu uvnitř vozidla a tak můžete předcházet zamlžování oken a zároveň chrání řidiče před nepříjemnými efekty proudění vzduchu do vozidla. Celý popis
1 165 Kč
Zboží od: SCOUTT CZ
1 165 Kč
Doprava zdarma
Poslední 3 kusy
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

26.6.2024 - 27.6.2024 na vaší adrese

Popis


Okenní deflektory TEAM HEKO®

Heko okenní deflektory jsou jedinečným doplňkem výbavy Vašeho auta, nejen do sychravého nebo zimního počasí. Umožňují přirozenou cirkulaci vzduchu uvnitř vozidla a tak můžete předcházet zamlžování oken během deště, mlhy, sněžení a jsou důležitým prvkem automobilového příslušenství. Při otevřeném okně deflektory chrání řidiče před nepříjemnými efekty proudění vzduchu do vozidla. Snižují znečištění bočních oken a umožňují lepší výhled do zrcadel. Umožňují otevírání oken i za silného deště, mlhy nebo sněžení.

Zdůrazňují vizuální styl vozu a dodávají vozu zvláštní design. Takové deflektory větru ( ofuky oken) jsou obzvláště oceňovány v náročných povětrnostních podmínkách (vysoké teploty, déšť, sníh) a mezi profesionálními vodiči jsou velmi populární.

 • Umožňují přirozenou cirkulaci vzduchu ve vozidle
 • Větrání interiéru během deště, mlhy nebo sněžení
 • Zamezují zamlžování oken
 • Dodáváno v krabicích vyrobených na míru, spolu s návodem na montáž
 • Vyrobeno přesně na míru oken auta
 • Materiál PMMA tloušťka 2–3 mm

Stylový a originální doplněk

Mají tmavě kouřové barevné provedení, a tak se snadno kombinují s nejrůznějšími barvami karoserie a ostatních doplňků na autě. Deflektory jsou nejen užitečné, ale zároveň dokážou svojí linií oživit celkový design auta. Často jsou proto používány i při stylových tuningových úpravách, které mají za úkol vytvořit sportovnější a dynamičtější vzhled vozu. 


Kvalitní materiály a jednoduchá instalace

Deflektory Heko jsou vyrobeny z vysoce odolného plastu, z prvotřídního PMMA plexiskla o tloušťce 2–3mm se sníženou propustností UV-záření, vysoké kvality a odolnosti, který je zárukou dlouhé životnosti a vždy stoprocentní funkčnosti při celoročním provozu. Díky snadné instalaci, montáž deflektoru zvládne každý. Montáž vám zabere cca 10 minut, instalace je bez vrtání.


Ověřená kvalita

Polská firma Heko je předním výrobcem okenních deflektorů větru pro osobní automobily se spoustou spokojených zákazníků po celém světě.


 title=

Podrobné informace:

Okenní deflektory HEKO dodáváme v krabicích vyrobených na míru, aby se při přepravě nepoškodily spolu s návodem na montáž a montážním příslušenstvím. Tyto produkty vybírejte přesně podle značky a modelu auta. Vhodné i pro vysokotlaké čištění vozidla.

 • Barva: černá kouřová
 • Tloušťka: cca 2–3mm (může se lišit u různých aut)
 • Materiál: plexisklo – Polymethylmetakrylát (PMMA)
 • Certifikát: TUV, systém řízení jakosti ISO 9001: 2008
 • Součást balení: oboustranná lepící páska + plíšky na ukotvení