Veet Depilační krém pro citlivou pokožku 400 ml-33%
389 Kč 259 Kč

Akce

S tímto depilačním krémem bude snadné udržet si pokožku krásně hladkou a bez chloupků. Krém je vhodný pro citlivou pokožku díky obsahu Aloe vera a vitaminu E. Již za pouhých 3–5 minut bude vaše pokožka dokonale hebká.

Veet Depilační krém pro suchou pokožku 400 ml-33%
389 Kč 259 Kč

Akce

S tímto depilačním krémem bude snadné udržet si pokožku krásně hladkou a bez chloupků. Krém je vhodný pro suchou pokožku díky obsahu bambuckého másla a výtažku z lilie. Již za pouhých 3–5 minut bude vaše pokožka dokonale hebká.

Veet Men Silk&Fresh Depilační krém pro citlivou pokožku 200 ml-25%
199 Kč 149 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Depilační krém pro muže Veet Man Silk & Fresh vhodný pro odstranění nežádoucích chloupků na citlivé pokožce. Hydratuje ji až po dobu 24 h a zároveň zabraňuje vzniku nežádoucího zápachu. Vhodný pro muže i ženy.

Veet Depilační krém pro citlivou pokožku 100 ml-25%
159 Kč 119 Kč

Akce

Užijte si hedvábně hladkou kůži a příjemnou vůni s novým depilačním krémem Veet pro citlivou pokožku, nyní s technologií Silk & Fresh™. Kromě efektivního odstraňování chloupků hydratuje pokožku na dobu až 24 hodin.

Veet Silk&Fresh Depilační krém pro suchou pokožku 100 ml-25%
159 Kč 119 Kč

Akce

S tímto depilačním krémem bude snadné udržet si pokožku krásně hladkou a bez chloupků. Krém je vhodný pro suchou pokožku díky obsahu bambuckého másla a výtažku z lilie. Již za pouhých pár minut bude vaše pleť dokonale hebká.

Veet Depilační krém Natural Inspirations 100 ml-25%
159 Kč 119 Kč

Akce

Veet Natural Inspirations krém k odstranění chloupků vám dává pocit dlouhotrvající jemnosti, který trvá až dvakrát déle, než při oholení a působí u kořínku i na krátkých, nepoddajných chloupcích.

Veet Depilační krém Suprem´Essence 90 ml-25%
159 Kč 119 Kč

Akce

Užijte si hedvábně hladkou kůži a příjemnou vůni s novým depilačním krémem Veet, nyní s technologií Silk & Fresh™. Kromě efektivního odstraňování chloupků hydratuje pokožku na dobu až 24 hodin.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem:

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Depilační vosky a krémy.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Depilační vosky a krémy výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Depilační vosky a krémy akce.