10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 3041356

Concept IPL epilátor IL3020 IPL PERFECT SKIN

Concept IPL epilátor IL3020 IPL PERFECT SKIN

Okamžitá sleva
Sleva 20 % na vybrané produkty značky Concept. Pro uplatnění slevy zadejte kód MDZC2024C v košíku (platí do 08. 03. 2024 nebo do vyprodání zásob)!
IPL epilátor s 5 úrovněmi a 2 režimy. Concept IL3020 IPL PERFECT SKIN disponuje senzorem na ochranu očí, indikátorem připravenosti a automatickým vypnutím při nečinnosti. Životnost lampy 300 000 impulzů. Aplikační plocha 2–4 cm2.
Celý popis
4 499 Kč
Zboží od: MALL
4 499 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
Jiní prodejci
S novou kartou za

Již zítra na výdejním místě
Již zítra na vaší adrese

Popis

Klíčové vlastnosti Concept IL3020 IPL PERFECT SKIN

 • Profesionální IPL technologie
 • Dlouhotrvající epilace
 • 300 000 impulzů
 • Mobilní aplikace pro plánování ošetření
Concept IL3020 IPL PERFECT SKIN

IPL epilace v pohodlí domova

IPL epilátor Concept využívá technologii intenzivního pulzního světla. Umožňuje ošetření ve 2 režimech a 5 úrovních podle odstínu pokožky. Je vhodný na odstraňování chloupků na nohou, rukou, oblasti bikin, podpaží a obličeji. Přístroj se snadno ovládá a epilace je s ním bezbolestná. Životnost epilátoru dosahuje 300 000 světelných impulzů. 

Concept IL3020 IPL PERFECT SKIN

IPL epilace přispívá k odstranění chloupků i s kořínky

Záblesky intenzivního pulzního světla se během epilace dostávají pod povrch pokožky, kde působí na tmavý pigment chloupků. Tento tepelný účinek efektivně a bezbolestně ničí chloupky i s kořínky a zabraňuje jejich opětovnému růstu. 

Concept IL3020 IPL PERFECT SKIN

Concept IL3020 IPL PERFECT SKIN

Bezpečná aplikace

Pokožka nesmí být vystavována slunečnímu záření minimálně 4 týdny před a alespoň 2 týdny po použití IPL epilátoru. Pokud jste na pokožku aplikovali samoopalovací krém, vyčkejte, dokud opalovací účinek krému zcela nevymizí. IPL epilátor mohou používat muži i ženy starší 18 let.

Concept IL3020 IPL PERFECT SKIN

Pro koho je vhodný?

Epilace pomocí IPL epilátoru je nejefektivnější u osob se světlejší pokožkou a tmavšími chloupky, které obsahují tmavý pigment a epilace je tím pádem účinnější. Čím světlejší chloupky a tmavší typ pokožky, tím se účinnost IPL epilátoru snižuje.

Concept IL3020 IPL PERFECT SKIN

Správné použití

Pokožka musí být čistá, suchá a oholená. Aplikační plochu přitiskněte na pokožku a stisknutím tlačítka vyšlete světelný impulz. Aplikace nesmí být bolestivá – pokud cítíte bolest, je nutné snížit intenzitu záření.

Concept IL3020 IPL PERFECT SKIN

Senzor na ochranu očí

Pro zvýšení bezpečnosti používání je přístroj vybaven senzorem na ochranu očí, který zabrání vyslání impulzu v okamžiku, kdy není aplikační plocha zcela v kontaktu s pokožkou.


Concept IL3020 IPL PERFECT SKIN

Režim PRECISION

Vhodný pro ošetření nejhůře dostupných a nejcitlivějších partií, jako je obličej, podpaží, oblast bikin apod. Přístroj vysílá jednorázové impulzy na základě stisknutí tlačítka pro uvolnění impulzu.

Concept IL3020 IPL PERFECT SKIN

Režim GLISS

Tento režim je vhodný na ošetření větších ploch, jako jsou nohy, ruce, záda apod. Pomalým klouzavým pohybem posunujte přístrojem po pokožce, aniž byste ho zvedali. Epilátor vysílá plynulé záblesky v řadě za sebou, čímž umožňuje rychlejší a plynulejší ošetření.

Concept IL3020 IPL PERFECT SKIN

Kdy IPL epilátor nepoužívat

Epilátor se nesmí používat na potetované části těla, permanentní make-up, pihy, mateřská a jiná tmavá znaménka. Nedoporučuje se na velmi citlivou pokožku, při kožním onemocnění nebo při výskytu křečových žil.

Concept IL3020 IPL PERFECT SKIN

Mobilní aplikace

S mobilní aplikací získáte svého osobního rádce, který vám pomůže naplánovat jednotlivé procedury a sledovat postup ošetření.

Kdy se dostaví výsledky?

Výsledky epilace se mezi jednotlivými uživateli mohou lišit v závislosti na ošetřované části těla, barvě chloupků a způsobu aplikace. Počáteční úspěchy můžete zaznamenat na své pokožce již po několika týdnech pravidelného používání. Obecně platí, že na světlé pokožce s tmavými chloupky se výsledky dostaví rychleji než na tmavší pokožce s chloupky světlými. Pokud s epilací začínáte, doporučujeme první 4 ošetření provádět v rozestupu 2 týdnů. Poté epilaci opakujte každé 4 týdny, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku.

Vlastnosti

 • IPL epilátor
 • IPL epilace přispívá k odstranění chloupků i s kořínky
 • Odstraňuje chloupky z pokožky nohou, rukou, podpaží, oblasti bikin a obličeje
 • Technologie intenzivního pulzního světla
 • 5 úrovní, 2 režimy – precision, gliss
 • 2 nástavce
 • LCD displej
 • Senzor na ochranu očí
 • Indikátor připravenosti
 • Mobilní aplikace Concept IPL pro plánování ošetření
 • Automatické vypnutí při nečinnosti
 • Životnost lampy: 300 000 impulzů
 • Napájení z elektrické sítě
 • Aplikační plocha: 2 – 4 cm2

Technické parametry

Provoz Síťový
Hmotnost 0,5 g
Barva Bílá/růžová

Video

Odkazy


*Použité fotografie mohou být ilustrační.