Dino bikes Aurelia 20" chlapecké černá

Dino bikes Aurelia 20" chlapecké černá

Juniorské kolo Dino Bikes Aurelia 20" chlapecké černá se vyznačuje propracovaným designem dávajícím kolu sportovní vzhled. Kolo je vyrobeno v EU a má veškeré bezpečností certifikáty. Celý popis
Od prodejce MALL
5 390 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
4 689 Kč

Skladem 5+ kusů

Již zítra k osobnímu odběru
Prodejny
 
28.1.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1025270

Recenze (0)

Autor si přál zůstat v anonymitě
17.9.2019
Ověřený nákup
Kolo vcelku fajn, hezké, ale oproti popisu absolutně neseřízené, víceméně nutnost zaplacení profiservisu, mimo mé garážové schopnosti, poprvé v životě jsem nedokázal kolo poštelovat. Přehazovačka naprosto mimo, nutnost i mechanického přihnutí, drhnoucí řídítka.
Alexandra K.
7.1.2022
Ověřený nákup
S bicyklom sme veľmi spokojní, najmä syn 🙏
Gabriela D.
2.9.2020
Ověřený nákup
Museli jsme vrátit. Kolo je pěkné, ale kolečka převodů byly tak nějak volné, neumím to asi správně popsat. Bez servisu by se to neobešlo.
Autor si přál zůstat v anonymitě
15.6.2020
Ověřený nákup
Kolo je parádní, lehké - ale jak již bylo napsáno v předchozích recenzích, sami jsme ho nezvládli seřídit, museli jsme využít známého :)
Autor si přál zůstat v anonymitě
4.7.2019
Ověřený nákup
Pro syna 6 let, cca 125 cm - parádní kolo, je nadšený, krásný design. Váha jen cca 10,5 kg oproti mnoha jiným v podobné cenové kategorii, které mají kolem 15 kg. To je významný rozdíl, zvlášť pro dítě. Zároveň jsem ocenil, že kolo má pouze přehazovačku (to vzadu:)), ale bez přesmykače (to, co bývá vpředu:)). Kolo chce před jízdou poštelovat (páčky brzd přitáhnout blíže k rukojeti - v základním nastavení jsou moc daleko pro dětské ruce, nastavit dorazy přehazovačky, seřídit brzdy) - otázka cca 20 min. Po nastavení přehazovačka lehce a přesně řadí (pro mě překvapivě). Přechodu z prvního kola, především kvůli přehazovačce a oběma brzdám na řídítkách jsem se trochu bál, ale mladej to zvládá výborně. Ikdyž na přehazování zatím moc citlivý není:) to chce čas. Na kole toho mám už opravdu hodně za sebou a ačkoliv jsem v této cenové kategorii nečekal nic extra, jsem velmi mile překvapen.