Boboli dívčí tričko
529 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nic není hned a proto se vyplatí čekat v teple a pohodlí. Tričko je vyrobené z kvalitního a příjemné materiálu, takže vaší malé parádně sedne.


Boboli chlapecké tričko
499 Kč

Příjemné a dobře padnoucí tričko s dlouhými rukávy si oblíbí každý malý rošťák. Tričko má velice krásný a srandovní potisk.


Boboli dívčí tričko
539 Kč

No dovolenou i do školy je toto tričko správnou volbou, a to nejen kvůli parádnímu motivu, ale také svému pohodlnému střihu. Tričko je vyrobené z kvalitního materiálu.


Boboli dívčí džínové tričko
669 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Denim byl a bude trendy. Tento kousek z příjemného denimu s jemnou výšivkou a kapsičkou je proto sázka na jistotu.


Boboli dívčí tričko
649 Kč

Novinka

Zima ani déšť už nebudou důvodem pro smutek. S tímto pohodlným a teplým tričkem s dlouhými rukávy už zima nebude problémem. Tričko je vyrobené z kvalitního materiálu, je také dobře střižené, a tak vaší parádnici dokonale padne.


Boboli dívčí tričko
529 Kč

Novinka

Správné tričko nejen pro výlet do Londýna, ale pro jakoukoliv příležitost. Tričko je vyrobené z kvalitního a příjemného materiálu.


Boboli dívčí tričko
429 Kč

Pokud pojedete do Barcelony, s tímto tričkem rozhodně chybu neuděláte, ale toto pohodlné tričko s dlouhými rukávy je tou správnou volbou i pro každodenní nošení. Tričko má nejen krásný motiv, ale především je vyrobené z kvalitního a příjemného materiálu.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: