Albi Relaxační polštář černý s bílými puntíky 18x35 cm
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Atraktivní design a snadná údržba dělají z polštáře značky Albi nejen praktický dárek ale také zajímavý bytový doplněk. Jemný, hebký a poddajný materiál polštáře vyzývá k lenošení a mazlení.


Albi Plyšový polštář hnědá kočka
629 Kč

399 Kč

Novinka

Nechte své děti usínat v objetí s tímto heboučkým plyšovým polštářem od značky Albi v designu hnědé kočky. Kromě skvělého parťáka na spaní je i roztomilou dekorací do bytu. A nedivte se, když na jeho měkoučkém těle usnete i vy.


Albi Polštář flitr MOPS
469 Kč

299 Kč

Novinka

Polštář dokáže jednoduše proměnit prostor na útulnější či stylovější. Tento flitrový polštář od značky Albi s motivem mopsíka se postará o veselou a barevnou dekoraci, která nádherně odráží světlo. To je něco!


Albi Polštář flitr PLAMEŇÁK
469 Kč

299 Kč

Novinka

Polštář dokáže jednoduše proměnit prostor na útulnější či stylovější. Tento flitrový polštář od značky Albi s motivem plameňáka se postará o veselou a barevnou dekoraci, která nádherně odráží světlo. A pokud flitry z jedné strany pohladíte, jeho vzhled se jako kouzlem změní. To je něco!


Albi Masážní polštář kočky na bílé
549 Kč

349 Kč

Novinka

Co říkáte na příjemnou masáž šíje, a to přímo u vás doma? Tento masážní polštář od značky Albi je naplněn mikrogranulátem z polystyrenu a potažen příjemným materiálem ze směsi nylonu a spandexu. K provozu potřebujete dvě AA baterie.


Albi Polštář flitr tvarovaný JEDNOROŽEC
469 Kč

299 Kč

Novinka

Polštář dokáže jednoduše proměnit prostor na útulnější či stylovější. Tento flitrový polštář od značky Albi s motivem jednorožce se postará o veselou a barevnou dekoraci, která nádherně odráží světlo. To je něco!


Albi Relaxační polštář plameňáci
469 Kč

299 Kč

Novinka

Relaxační polštář od značky ALBI z příjemného, hebkého a poddajného materiálu vám navodí pocit klidu a pohody. Tento polštář vám bude úžasným společníkem během vašich relaxačních chvilek. Je nejen žádaným dárkem, ale také stylovým bytovým doplňkem.


Albi Humorný polštář ovečky
629 Kč

399 Kč

Novinka

Nechte své děti usínat v objetí s tímto heboučkým plyšovým polštářem od značky Albi s motivem oveček a nápisu. Kromě skvělého parťáka na spaní je i roztomilou dekorací do bytu. A nedivte se, když na jeho měkoučkém povrchu usnete i vy.


Albi Plyšový polštář černá kočka
629 Kč

399 Kč

Novinka

Nechte své děti usínat v objetí s tímto heboučkým plyšovým polštářem od značky Albi v designu černé kočky. Kromě skvělého parťáka na spaní je i roztomilou dekorací do bytu. A nedivte se, když na jeho měkoučkém těle usnete i vy.


Albi Polštář Ano/Ne chlupatý
629 Kč

399 Kč

Novinka

Jak dáte své drahé polovičce najevo, že jste unavení a bolí vás hlava? Aby vás v noci partner nebudil zbytečně, otočte polštář tak, aby bylo zřejmé, jestli dnes ano. Polštář je potažen hebkými chlupy pro ten nejpříjemnější zážitek při spaní.


Albi Polštář flitr DUHA
469 Kč

299 Kč

Novinka

Polštář dokáže jednoduše proměnit prostor na útulnější či stylovější. Tento flitrový polštář od značky Albi s motivem duhy se postará o veselou a barevnou dekoraci, která nádherně odráží světlo. To je něco!


Albi Polštář flitr SRDCE
469 Kč

299 Kč

Novinka

Polštář dokáže jednoduše proměnit prostor na útulnější či stylovější. Tento flitrový polštář od značky Albi s motivem srdce se postará o veselou a barevnou dekoraci, která nádherně odráží světlo. A pokud flitry z jedné strany pohladíte, jeho vzhled se jako kouzlem změní. To je něco!


Albi Polštář perníkové srdce
319 Kč

199 Kč

Novinka

Polštář dokáže jednoduše proměnit prostor na útulnější či stylovější. Tento od značky Albi ve tvaru perníkového srdce s nápisem se postará o veselou a barevnou dekoraci. Také bude tím nejlepším parťákem na pohodlný odpočinek. Naplněný je polystyrenovým granulátem.


Albi Polštář relax BAREVNÉ KVĚTY
469 Kč

299 Kč

Novinka

Relaxační polštář od značky ALBI z poddajného a hebkého materiálu vám bude příjemným společníkem během chvil odpočinku. Je nejen praktickým dárkem, ale díky jeho atraktivnímu designu také zajímavým bytovým doplňkem.


Albi Polštář relax BAREVNÉ TEČKY
469 Kč

299 Kč

Novinka

Relaxační polštář od značky ALBI z poddajného, hebkého a jemného materiálu vyzývá k lenošení. Tento polštář zútulní vaši postel nebo pohovku. Je nejen skvělým dárkem, ale díky originálnímu designu také jedinečným bytovým doplňkem.


Albi Polštář relax KOČKY NEUTRAL
469 Kč

299 Kč

Novinka

Relaxační polštář od značky ALBI z hebkého, jemného a pružného materiálu vás potěší během chvil odpočinku a relaxace. Tento polštář zútulní vaši postel nebo pohovku. Díky atraktivnímu designu je nejen praktickým dárkem, ale také zajímavým bytovým doplňkem.


Albi Polštář relax LIST
469 Kč

299 Kč

Novinka

Relaxační polštář od značky ALBI vás nadchne svým hebkým a jemným materiálem. Je skvělým společníkem pro vaše chvíle odpočinku a relaxace. Je nejen praktickým dárkem, ale oceníte jej také jako moderní bytový doplněk.


Albi Polštář relax PAŘEZ
469 Kč

299 Kč

Novinka

Relaxační polštář od značky ALBI z hebkého a jemného materiálu vybízí k mazlení a lenošení. Oceníte ho při vašich chvilkách odpočinku a relaxace. Je nejen žádaným dárkem, ale využijete jej také jako zajímavý bytový doplněk.


Albi Relaxační polštář fotbal. míč
319 Kč

199 Kč

Novinka

Polštář dokáže jednoduše proměnit prostor na útulnější či stylovější. Tento od značky Albi ve tvaru fotbalového míče se postará o veselou a barevnou dekoraci. Také bude tím nejlepším parťákem na pohodlný odpočinek. Naplněný je polystyrenovým granulátem.


Albi Relaxační polštář kulatý kaktus
629 Kč

399 Kč

Novinka

Relaxační polštář od značky ALBI z poddajného, jemného a hebkého materiálu oceníte při vašich chvílích pohody. Je nejen skvělým dárkem, ale díky jeho atraktivnímu designu také originálním bytovým doplňkem.


Albi Relaxační polštář kulatý Mandala
629 Kč

399 Kč

Novinka

Relaxační polštář od značky ALBI z příjemného a hebkého materiálu vybízí k lenošení a mazlení. Tento polštář oceníte během svých chvil relaxace. Je nejen praktickým dárkem, ale díky jeho atraktivnímu designu také moderním bytovým doplňkem.


Albi Relaxační polštář peříčka
469 Kč

299 Kč

Novinka

Relaxační polštář od značky ALBI z poddajného, hebkého a příjemného materiálu vybízí k mazlení a lenošení. Tento polštář vás potěší během chvil pohody a relaxace. Je nejen skvělým dárkem, ale také moderním bytovým doplňkem.


Albi Relaxační polštář tmavěmodrý
469 Kč

299 Kč

Novinka

Relaxační polštářjemného, hebkého a poddajného materiálu vybízí k odpočinku a mazlení. Tento polštář udělá radost každému, je nejen praktickým dárkem, ale díky originálnímu designu také příjemným bytovým doplňkem.


Albi Relaxační polštář tropický vzor
469 Kč

299 Kč

Novinka

Relaxační polštář od značky ALBI z hebkého, jemného a poddajného materiálu vybízí k lenošení a mazlení. Tento polštář vás potěší zejména ve chvílích odpočinku. Je nejen krásným dárkem, ale díky atraktivnímu designu také útulným bytovým doplňkem.


Albi Relaxační polštář
299 Kč

Relaxační polštář z jemného, hebkého a poddajného materiálu vyzývá k lenošení a mazlení. Díky atraktivnímu designu a snadné údržbě zůstávají polštáře nejen praktickým dárkem, ale také zajímavým bytovým doplňkem.


Albi Relaxační polštář pivo 18x35 cm
299 Kč

Jemný, hebký a poddajný materiál polštáře vyzývá k lenošení a mazlení. Atraktivní design a snadná údržba dělají z polštáře značky Albi nejen praktický dárek ale také zajímavý bytový doplněk.