Lamart Dětské příbory LT5013 4 ks
169 Kč 149 Kč 37,25 Kč/ks
+ doprava zdarma

Akce

Set dětských příborů obsahuje polévkovou lžíci, vidličku, nůž a lžičku. Příbory jsou vhodné pro každodenní užívání. Lamart Dětské příbory LT5013 4 ks jsou opatřeny motivem zvířátek.

Orion Lžička nerez dětská SPOON
89 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Lžička nerez dětská SPOON značky Orion je zdobená dekorem veselého zajíčka a potěší vaše děti při každodenním stravování.

Orion Dětská nerezová lžíce SOVA
89 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Dětská jídelní lžíce s barevným motivem sovičky od značky Orion je zhotovena z kvalitního nerezu. Tvar je speciálně přizpůsobený dětem. Lze je mýt v myčce, ačkoli to nedoporučujeme z důvodu porušení barevného dekoru.

Fontignac Dětský příborový set-72%
499 Kč 139 Kč 46,33 Kč/ks
+ doprava zdarma

Akce

Dětský příborový set od značky Fontignac s vyraženými zvířátky na rukojeti je uzpůsoben malým dětským ručkám, které se učí kultivovanému stolování. Nůž se zaoblenými rohy předchází zranění.

Banquet Sada dětských příborů ZOO, 3 ks
155 Kč 139 Kč 46,33 Kč/ks
+ doprava zdarma

Akce

Krásná sada dětských příborů s motivy ZOO. Děti si je oblíbí a budou s nimi rádi jíst. Na plastových barevných rukojetích jsou obrázky zvířátek. Obsahuje vidličku, nůž a lžíci.

Orion Příbory nerez dětské 3ks
149 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Dětské nerezové příbory se zaoblenou špičkou rozveselí roztomilým motivem zvířátek. Příbory značky Orion jsou ideální pro první samostatné stolování, sada obsahuje 3 kusy – lžíce, vidlička a nůž.

Orion Lžička nerez dětská MIMI
89 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Lžička nerez dětská MIMI od značky Orion ozdobená obrázkem zvířátka vykouzlí vašim dětem úsměv na tváři během každodenního stolování.

Koopman Sada dřevěných příborů, 48 ks
149 Kč 3,10 Kč/ks
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sadu jednorázových dřevěných příborů značky Koopman oceníte především při grilovaní, oslavě, pikniku či jiných venkovních akcí. Tyto ekologické příbory jsou šetrné k přírodě vzhledem k použití kompostovatelného materiálu. Vhodné pro teplé i studené pokrmy. Sada obsahuje 48 kusů.

Orion Lžíce nerez dětská BOY
89 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Lžíce nerez dětská BOY od značky Orion s barevným dekorem letadel potěší každého malého kluka. Díky tvaru speciálně přizpůsobenému dětem se snadno drží v ruce.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dětské jídelní příbory.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dětské jídelní příbory výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dětské jídelní příbory akce.