Orion Příbory nerez dětské 3 ks BOY
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětský příbor pro kluky značky Orion zaujme na první pohled barevným dekorem letadel. Nerezový příbor je přizpůsobený dětským rukám. Balení obsahuje tři kusy – lžíci, vidličku a nůž.

Amefa Dětský příbor Fotbal, set 3 ks
209 Kč 69,67 Kč/ks

Poslední kus za tuto cenu!

Dětská sada nerezového příboru s fotbalovým motivem v krásném dárkovém balení. Příbor je z vysoce kvalitního nerezu a je vynikající pro každodenní použití. V sadě jsou 3 kusy lžíce, vidlička a nůž.

Orion Lžíce nerez dětská ŽIRAFA
129 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lžíce nerez dětská ŽIRAFA od značky Orion rozveselí vaše děti při každém jídle. Díky tvaru přizpůsobenému dětem se příjemně drží v ruce.

Orion Příbory nerez dětské 3ks
149 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Dětské nerezové příbory se zaoblenou špičkou rozveselí roztomilým motivem zvířátek. Příbory značky Orion jsou ideální pro první samostatné stolování, sada obsahuje 3 kusy – lžíce, vidlička a nůž.

Orion Lžíce nerez dětská BOY
89 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Lžíce nerez dětská BOY od značky Orion s barevným dekorem letadel potěší každého malého kluka. Díky tvaru speciálně přizpůsobenému dětem se snadno drží v ruce.

Orion Lžička nerez dětská SPOON
89 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Lžička nerez dětská SPOON značky Orion je zdobená dekorem veselého zajíčka a potěší vaše děti při každodenním stravování.

Orion Dětská nerezová lžíce SOVA
89 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Dětská jídelní lžíce s barevným motivem sovičky od značky Orion je zhotovena z kvalitního nerezu. Tvar je speciálně přizpůsobený dětem. Lze je mýt v myčce, ačkoli to nedoporučujeme z důvodu porušení barevného dekoru.

Orion Dětské nerezové příbory SOVA 3 ks
199 Kč

Dětské jídelní příbory s barevným motivem sovičky od značky Orion jsou vyrobeny z kvalitního nerezu. Tvar je speciálně přizpůsobený dětem. Lze je mýt v myčce, ačkoli to nedoporučujeme z důvodu porušení barevného dekoru.

Orion Lžička nerez dětská MIMI
89 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Lžička nerez dětská MIMI od značky Orion ozdobená obrázkem zvířátka vykouzlí vašim dětem úsměv na tváři během každodenního stolování.

Amefa Dětský příbor Princezna, set 3 ks
209 Kč 69,67 Kč/ks

Dětská sada nerezového příboru s princeznovským motivem v krásném dárkovém balení. Příbor je z vysoce kvalitního nerezu a je vynikající pro každodenní použití. V sadě jsou 3 kusy lžíce, vidlička a nůž.

Zwilling Emilie - 4 ks
1 019 Kč 789 Kč 197,25 Kč/ks

Dětský příbor Filou od Zwilling vyrobený z hygienické nerezové oceli. Je uzpůsoben pro snadné držení v dětských ručičkách. Dárkové balení čtyř-dílného setu pro děti elegantně doplní váš jídelní stůl.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dětské jídelní příbory.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dětské jídelní příbory výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dětské jídelní příbory akce.