Nike dětské ponožky Cushioned Quarter Training Socks (3 Pair)
239 Kč

Dětské ponožky Cushioned Quarter Training Socks od značky NIke jsou vybavené takovými superschopnostmi, že by je i Superman hrdě nosil. Ponožky odvádí pot a poradí si i se zónovým tlumením. Prodyšná síťovina v horní části zlepšuje nohám odvětrání.

Sensor dětské ponožky DOTS
155 Kč

Dětské letní ponožky Sensor se zvýšeným dvouvrstvým nápletem a síťovaným nártem pro snadnější ventilaci vlhkosti jsou ideální ponožky do přírody, na výlety i sport. Pata a špička je speciálním tkaním zesílena na vyšší odolnost proti opotřebení.

ALPINE PRO dívčí ponožky RAPID 2
99 Kč

Dívčí ponožky z rychleschnoucího materiálu který je paropropustný, takže skvěle odvádí pot. Ponožky jsou zesíleny v místě chodidla a oblast nártu je z pružného úpletu aby dobře držely na noze a nesjížděly.

ALPINE PRO dětské ponožky RAPID 2
99 Kč

Dětské ponožky RAPID 2 značky ALPINE PRO jsou vyrobené z kvalitního parapropustného materiálu, který udrží nožku vašeho dítěte v suchu i při letních sportech. V oblasti nártu je pružný úplet, který brání sesunutí ponožky.

ALPINE PRO dětské ponožky RAPID 2
99 Kč

Dětské ponožky RAPID 2 značky ALPINE PRO jsou vyrobené z kvalitního a parapropustného materiálu, který udrží nožku vašeho dítěte v suchu i při letních sportech. V oblasti nártu je pružný úplet, který brání sesunutí ponožky.

Jack Wolfskin dívčí ponožky KIDS HIKING STRIPE CLASSIC CUT
340 Kč

Dívčí turistické ponožky HIKING STRIPE CLASSIC CUT od značky Jack Wolfskin zajistí, aby noha vaší dívky po delších výletech byla uvolněná a méně unavená. Speciální síťová tkanina u kotníků dodává více čerstvého vzduchu a má chladící účinek.

Sensor dětské ponožky THERMOSNOW NORWAY
295 Kč

Vysoké teplé ponožky sendvičové konstrukce jsou ideální na všechny zimní sporty. Podkolenky jsou anatomicky tvarované a na holeních mají zesílený materiál pro větší pohodlí. Díky složení materiálu s vysokým podílem Coolmaxu skvěle odvádějí pot od pokožky. Pata a špička jsou vyztuženy pro větší odolnost.

ALPINE PRO dětské ponožky 3RAPID 2
249 Kč

Dětské ponožky 3RAPID 2 značky ALPINE PRO jsou vyrobené z kvalitního parapropustného materiálu, který udrží nožku vašeho dítěte v suchu i při sportu v létě. V oblasti nártu je pružný úplet, který brání sesunutí ponožky.

Jack Wolfskin chlapecké ponožky KIDS HIKING STRIPE CLASSIC CUT
340 Kč

Chlapecké turistické ponožky HIKING STRIPE CLASSIC CUT od značky Jack Wolfskin zajistí, aby noha vašeho chlapce po delších výletech byla uvolněná a méně unavená. Speciální síťová tkanina u kotníků dodává více čerstvého vzduchu a má chladící účinek.

Relax dětské lyžařské ponožky HAPPY RSO35A
149 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské ponožky pro děti disponují elastickým lemem Flexi Grip. Ergonomický střih Ergo Fit skvěle padne a udržuje nohu chráněnou. Odolnější vrstva v oblasti paty a prstů. Relax dětské lyžařské ponožky HAPPY RSO35A jsou vyrobeny z Terry textilu, který dopomáhá uchovávat tělesné teplo.

Sensor dětské ponožky RACE LITE SMALL HANDS
135 Kč

Dětské nižší ponožky Sensor s dvouvrstvým nápletem a síťovaným nártem pro snadnější ventilaci vlhkosti jsou ideální na výlety do přírody, sportování a jiné volnočasové aktivity. Pata a špička je speciálním tkaním zesílena na vyšší odolnost proti opotřebení.

Sensor dětské ponožky THERMOSNOW NORWAY GREEN
295 Kč

Vysoké teplé ponožky sendvičové konstrukce jsou ideální na všechny zimní sporty. Podkolenky jsou anatomicky tvarované a na holeních mají zesílený materiál pro větší pohodlí. Díky složení materiálu s vysokým podílem Coolmaxu skvěle odvádějí pot od pokožky. Pata a špička jsou vyztuženy pro větší odolnost.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dětské ponožky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dětské ponožky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dětské ponožky akce.