Sensor dětské ponožky DOTS
155 Kč

Dětské letní ponožky Sensor se zvýšeným dvouvrstvým nápletem a síťovaným nártem pro snadnější ventilaci vlhkosti jsou ideální ponožky do přírody, na výlety i sport. Pata a špička je speciálním tkaním zesílena na vyšší odolnost proti opotřebení.

ALPINE PRO dívčí ponožky RAPID 2
99 Kč

Dívčí ponožky z rychleschnoucího materiálu který je paropropustný, takže skvěle odvádí pot. Ponožky jsou zesíleny v místě chodidla a oblast nártu je z pružného úpletu aby dobře držely na noze a nesjížděly.

ALPINE PRO dětské ponožky RAPID 2
99 Kč

Dětské ponožky RAPID 2 značky ALPINE PRO jsou vyrobené z kvalitního parapropustného materiálu, který udrží nožku vašeho dítěte v suchu i při letních sportech. V oblasti nártu je pružný úplet, který brání sesunutí ponožky.

ALPINE PRO dětské ponožky RAPID 2
99 Kč

Dětské ponožky RAPID 2 značky ALPINE PRO jsou vyrobené z kvalitního a parapropustného materiálu, který udrží nožku vašeho dítěte v suchu i při letních sportech. V oblasti nártu je pružný úplet, který brání sesunutí ponožky.

ALPINE PRO dětské ponožky 3RAPID 2
249 Kč

Dětské ponožky 3RAPID 2 značky ALPINE PRO jsou vyrobené z kvalitního parapropustného materiálu, který udrží nožku vašeho dítěte v suchu i při sportu v létě. V oblasti nártu je pružný úplet, který brání sesunutí ponožky.

Sensor dětské ponožky RACE LITE SMALL HANDS
135 Kč

Dětské nižší ponožky Sensor s dvouvrstvým nápletem a síťovaným nártem pro snadnější ventilaci vlhkosti jsou ideální na výlety do přírody, sportování a jiné volnočasové aktivity. Pata a špička je speciálním tkaním zesílena na vyšší odolnost proti opotřebení.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dětské ponožky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dětské ponožky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dětské ponožky akce.