Fonestar PD708
4 184 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

8 zásuvkový distributor elektrické energie pro 19" RACK. Umožňuje zapínání a vypínání jednotlivých zásuvek samostatně. Obsahuje digitální měřič napětí, volič zpoždění zapínání a vypínání (od 0.5 do 4.5 s). Maximální proudová zátěž jedné zásuvky 15A. Celková maximální zátěž 5000W.

Fonestar CB4
1 046 Kč

Přepínač reprosoustav, pasivní, 4 páry. Převádí jeden stereo výstup na dva páry reprosoustav s nízkou impedancí 4 – 8 ohm.

Fonestar CB2
724 Kč

Přepínač reprosoustav, pasivní, 2 páry. Převádí jeden stereo výstup na dva páry reprosoustav s nízkou impedancí 4 – 8 ohm.

Fonestar ZSM1050
26 795 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

4-zónový programátor zpráv, událostí a hudební přehrávač. Umožňuje programování zpráv vysílaných do výstupů, přehrávání živého vysílání. Události a alarmy se dají aktivovat spojením příslušných kontaktů. Přehrávač zpráv a alarmů, nezruší hudbu na pozadí.

Native Instruments Traktor DJ Cable
270 Kč

Traktor DJ cable je kvalitní audio rozbočovač, který umožňuj předposlech tracků do sluchátek a tím i kvalitnější mixování zejména z iPadů/iPhonů a laptopů. Zapojte a hrajte: absolutní kompatibilita zaručena s Traktror DJ a…

Native Instruments Traktor Kontrol Z1
4 790 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kompaktní 2kanálový mix Traktor Kontrol Z1 slouží jako ovladač a zvuková karta profesionální kvality pro aplikace Traktor DJ (iOS) a Traktor Pro (Windows/Mac OS X). Snadno jej připojíte k iPadu nebo iPhonu a získáte…

Native Instruments Traktor Kontrol F1
5 090 Kč
+ doprava zdarma

Traktor Kontrol F1 je kontroler pro Traktor PRO a ovladače Remix Decks. Disponuje 16 RGB podvícenými pady a 4 tahovými fadery. Skvěle doplní jakýkoliv váš Traktor DJ kontroler.

Native Instruments Traktor Kontrol X1 MK2
5 290 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Traktor Kontrol X1 je kompaktní ovladač od Native Instuments kterým ovládáte a efektujete decky v Traktor PRO. Ja navržen přesně na míru SW, tlačítka jsou RGB podsvícená, touch stripem můžete ovládat několik věcí vč. efektů. 

NUMARK DJ2GO2 Touch
2 090 Kč

Numark DJ2GO2 TOUCH je nejmenší DJ kontroler na světě. Genarace TOUCH je rozšířená kapacitní jogy a disponuje audio rozhraním. Využijete jej pro základní míchání nebo před chystání cue pointů a tracků.…

BST DSP-2.4
4 560 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Digitální 24bit zvukový procesor. 2× XLR vstupy, 4× XLR výstupy. Obsahuje 5 volitelných a nastavitelných presetů. Všechny efekty, vstupy a výstupy jsou plně konfigurovatelné pomocí přibaleného softwaru BST studio (kompatibilní s Win Vista, Win 7 a Win 8).

Fonestar CI4A
1 314 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Profesionální jednokanálový aktivní DI box. Masivní, robustní kovové provedení. Konvertuje nesymetrický vstup do symetrického XLR výstupu pro použití s velkou délkou kabelu. Je vhodný pro připojení nástrojů jako jsou např. klávesové nástroje, kytary, baskytary do symetrického vstupu mixpultu.

Fonestar SL400V
6 679 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Přepínač 100V reproduktorových linek s regulací hlasitosti. Vstupy pro dva 100V zesilovače. 4 přepínatelné a regulovatelné výstupní 100V linky pro reproduktory. Maximální zatížení každé linky 150W. Určeno pro 19" RACK.

Hill audio RPQ2150
4 023 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

2× 15-pásmový stereo grafický ekvalizér. Volitelné zesílení / zeslabení rozsahu o 6dB a 12dB pro přesnější řízení. – 2/3 rozteč oktáv. – Nastavení frekvencí od 20Hz do 16kHz v 15 pásmech. – Low-pass filtr: 25 kHz. – Aktivní crossover (30–200Hz) pro připojení subwooferového systému.

Hill audio RPX3400
3 728 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

2/3-pásmový stereo / 4-pásmový mono aktivní crossover, navržený pro lepší zvuk a ochranu zvukového systému pomocí multifunkčního zesilovače.

IBIZA SOUND MM-PLAYER
3 460 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Řídící jednotka s USB / SD / MP3 přehrávačem / rekordérem s FM tunerem, Bluetooth připojením a LCD informačním displejem. Obsahuje univerzální symetrický mikrofonní vstup (kombo konektor: XLR / Jack6,3). Dokáže nahradit řídící jednotku k rozhlasové ústředně díky mikrofonnímu vstupu.

Native Instruments Pro Control CD MK2
290 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

NI PRO Control CD MK2 je set timecode CD pro přehrávače. Ovládat tak můžete tracky v SW Traktor Scratch a PRO 3 přímo přehrávači. 

Native Instruments Traktor Kontrol Z2
15 990 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Traktor Kontrol Z2 v sobě kombinuje klasický mixpult s DJ kontroler pro Traktor PRO. Mimo jiné nabízí 2 standalone kanály a 2 kanály Remix Decks. Traktor PRO 3 je součástí.