AFX LIGHT LED-HIGHCHAIR
7 483 Kč

Efektní RGB LED svítící barová židle s vestavěným akumulátorem. Židle je vyrobena z kvalitního a odolného plastu a je vhodná do interiéru i exteriéru (má IP65). Možnost výběru ze 7 barev nebo automatické prolínání barev. Součástí je dálkový ovladač pro výběr barvy.

AFX LIGHT LED-HIGHTABLE-ST
12 311 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Efektní RGB LED svítící barový stůl s vestavěným akumulátorem. Stůl je vyroben z kvalitního a odolného plastu s kovovou nohou a těžkým stabilním podstavcem. Je vhodný do interiéru i exteriéru (má IP65). Možnost výběru ze 7 barev nebo automatické prolínání barev.

IBIZA LIGHT LED-CHAMP2934
2 119 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Efektní RGB LED svítící vědírko na šampaňské, víno nebo jiné lahve. Originální, poutavý způsob, jak udržet vaše nápoje chladné. Je vodotěsné IP54. Možnost výběru ze 7 barev. Součástí je dálkový ovladač pro výběr barvy. Má vestavěný akumulátor 3.7V 2000mA, který se nabíjí pomocí přibalené nabíječky.

IBIZA SOUND ISTAND2
510 Kč

Nastavitelný držák pro tablet (např iPAD), který se montuje na mikrofonní stojan. Nastavitelná šířka a výška pro 8,9" – 10,4" tablet.

IBIZA SOUND SLAP100
671 Kč

Kovový držák notebooku do velikosti 17" pro hudebníky a DJe. Je vhodný i pro Mixpult, CD přehrávač atd …

UDG Gear Creator Laptop/Controller Stand Aluminium Black
4 590 Kč
+ doprava zdarma

Každý DJ, který používá ke svému hraní počítač potřebuje kvalitní stojan. Společnost UDG GEAR vyvinula kvalitní a vysoce stabilní stojan, který je zároveň lehký a snadno přenositelný. Jde snadno a…