Dobrý anděl

Dobrý anděl

Milí Dobří andělé,

na základě vašich přání jsme společně s MALL.CZ připravili tuto sekci, kde si můžete zakoupit upomínkové předměty určené vám pro radost. Protože strategií DOBRÉHO ANDĚLA je transparentnost a odevzdávání příspěvků od dárců do posledního haléře, cílem prodeje produktů je především šíření dobré myšlenky mezi dobré lidi. Děkujeme vám za finanční příspěvky, které každý měsíc rodinám s dětmi prostřednictvím nadace zasíláte.

Tým DOBRÉHO ANDĚLA a MALL.CZ

Trička s andělským motivem

Pomozte šířit myšlenku nadace DOBRÝ ANDĚL! Pořiďte si dámské nebo pánské tričko s originálním andělským motivem a udělejte radost sobě nebo svým blízkým.
Dámské tričko s motivem nadace DOBRÝ ANDĚL

Dámské pohodlné triko s originálním motivem nadace DOBRÝ ANDĚL. Vhodné pro každodenní nošení. Triko má prodloužený střih a kulatý průkrčník.

Materiál: Single jersey, 100% poločesaná bavlna, silikonová úpravaPánské tričko s motivem nadace DOBRÝ ANDĚL

Pánské pohodlné triko s originálním motivem nadace DOBRÝ ANDĚL. Vhodné pro každodenní nošení. Střih trika je lehce zúžený v pase a má nízký průkrčník.

Materiál: Single jersey, 100% poločesaná bavlna, prstencově dopřádaná příze


Jak spolupráce mezi MALL.CZ a DOBRÝM ANDĚLEM funguje?

Cílem nadace DOBRÝ ANDĚL je 100% transparentnost a my v MALLu to máme úplně stejně. Dovolte nám proto vysvětlit, jak spolupráce mezi námi funguje.

Trička jsou určena primárně pro stávající Dobré anděly, kteří chtějí jejich nošením o nadaci dát vědět dalším lidem. Pro DOBRÉHO ANDĚLA by však prodej triček vlastními silami představoval velkou zátěž. Proto jsme se dohodli, že pomůžeme tím, že trička budeme prodávat my a současně o nich dáme vědět našim zákazníkům.

Cena 149 Kč je nastavena co nejníže tak, aby pokryla náklady, které jsou s výrobou a prodejem triček spojené. Jejich koupí tak finančně nepřispíváte ani nadaci, ani nám :) Jejich nošením ale pomáháte šířit dobrou myšlenku mezi dobré lidi.

Děkujeme za podporu!

Tým DOBRÉHO ANDĚLA a MALL.CZ


Staňte se Dobrým andělem!

Děkujeme, pokud se rozhodnete pomáhat prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL rodinám s dětmi, které se vlivem rakoviny nebo jiné vážné nemoci dostaly do finanční tísně. Jako Dobrý anděl přesně víte, komu pomáháte a vaše příspěvky jsou vždy odevzdány do posledního haléře.

 

Dobrý anděl