Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6282556

Vladeko Zahradní chata Hugo

Vladeko Zahradní chata Hugo

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Panelový zahradní domek se stěnou 16mm a sedlovou střechou, dvoudveřový. Celý popis
Produkt se již neprodává
23 738 Kč
Prodává Vladeko
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
23 738 Kč
S novou kartou za

Popis

Krátký popis: Zahradní domek Hugo se sedlovou střechou má konstrukci ze sbíjeného rámu a palubek o síle 16 mm. Do zahradního domku Hugo se vstupuje dvoukřídlými celodřevěnými dveřmi a na pravé boční stěně je jedno malé okno.

Využití domku: Zahradní domek Hugo je předurčen k tomu, aby sloužil jako úložný prostor pro zahradní nábytek, sekačku na trávu nebo na jiné zahradnické potřeby. Domek Hugo může sloužit také k uložení jízdních kol a dalších sportovních potřeb nebo jej kutilové můžou využít k uskladnění svého nářadí či z domku udělat malou provizorní dílničku.

Dřevo použité k výrobě: Zahradní domek Hugo je vyroben z tlakově impregnovaného borovicového dřeva.

Povrchová úprava: K výrobě zahradního domku Hugo bylo použito dohladka zhoblované a pečlivě vysušené borovicové dřevo ošetřené navíc tlakovou impregnací. Zahradní domek tak díky tlakové impregnaci získal potřebné látky, které prodlouží jeho životnost a pomůžou mu odolávat klimatickým vlivům, plísním a různým škůdcům. Ošetření tlakovou impregnací je dostačující a další vrstva ochranného nátěru není nutná.

Střešní krytina: Zahradní domek Hugo je vybaven střešní krytinou z černé lepenky. Použít lze také libovolnou lehkou střešní krytinu, například asfaltový šindel nebo třeba velkoformátové střešní desky.