Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 39442480

Kilner Distributor nápojů 5 l Vintage Drinking / Kilner

Kilner Distributor nápojů 5 l Vintage Drinking / Kilner

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Dovážený výrobek 5 l Vintage Drinking / Kilner s výlevkou – dokonalá volba pro vaše osvěžující nápoje! Hledáte jedinečný způ Celý popis
1 395 Kč
1 395 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

20.6.2024 na výdejním místě
20.6.2024 - 21.6.2024 na vaší adrese

Popis

Dovážený výrobek 5 l Vintage Drinking / Kilner s výlevkou – dokonalá volba pro vaše osvěžující nápoje!

Hledáte jedinečný způsob, jak podávat své oblíbené nápoje? Náš Distributor nápojů 5 l Vintage Drinking / Kilner je zde pro vás. Toto exkluzivní skleněné džbánovité zařízení je ideální pro servírování šťáv, kompotů, limonád nebo dokonce vína. Berte ho s sebou na letní pikniky a zahradní oslavy, aby vaše hosty byli maximálně spokojeni.

Vyrobili jsme tento džbán pouze z nejkvalitnějšího skla s těsněním a sponkami pro extra bezpečnost. Společně s ním dodáváme dvě speciální těsnicí gumy pro výlevku. V tomto džbáně najdete i retro motivy na stěnách a logem na přední straně. Umyjte ho ručně a vždy používejte studené nebo teplé nápoje, abyste naše skleněné dílo udrželi v dokonalém stavu.

Rozměry džbánu jsou 30 × 19 × 25 cm (výška x průměr x délka) a má kapacitu 5 litrů. Vyrábíme ho z kvalitního skla, plastu, silikonu a gumy. Je transparentního provedení, což vám umožní sledovat, kolik tekutiny v něm zůstává. Náš Distributor nápojů 5 l Vintage Drinking / Kilner je součástí naší kolekce Vintage Drinking, která dodá vašim nápojům ještě víc šarmu.

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost získat tento Distributor nápojů 5 l Vintage Drinking / Kilner a zažít kalifornské osvěžení. Objednejte si ho ještě dnes!