Kvalitní Rybářské dvojháčky a trojháčky

U nás na MALL.cz najdete více než 1 000 000 produktů, mezi nimi i zboží rybářské dvojháčky a trojháčky. Pořiďte si pomůcky pro sport nebo kempování u nás na MALL.cz a využijte našich výhod:

Zobrazit více
  • Zakoupené zboží z kategorie rybářské dvojháčky a trojháčky doručíme dnes, či jindy podle vašich preferencí.
  • Nákup si můžete vyzvednout i sami ve více než 700 výdejních místech.
  • Potřebujete si vybrané produkty z kategorie rybářské dvojháčky a trojháčky nejprve vyzkoušet? S MALL Pay odložíte platbu za nákup klidně až o 30 dní.
  • Pokud nebudete spokojeni, můžete nám zboží vrátit do 14 dní.
  • Zákaznická podpora MALL.cz řeší požadavky zákazníků

Prohlédněte si nejnovější zbožíze sekce rybářské dvojháčky a trojháčky či dejte na ostatní zákazníky a vybírejte z nejlépe hodnocených produktů. Pokud chcete na nákupu ušetřit, nenechte si ujít produkty ve výprodeji.

Chybí vám ještě něco? U nás na MALL.cz najdete spoustu zboží.

Cobra Háčky allround ca129-8, 10 ks.

Cobra Cobra ALLROUND 10 ks.

186 Kč

Háček pro lov velkých ryb. Chemical ostření poskytuje penetrační schopnosti. Charakteristickým rysem háku jsou dvě „háčky“, který se nachází na předloktí. Ony pomáhají zachovat produkci a opravit jakoukoliv přílohu. Zvýšená délka zabraňuje dravec.

Partner: KRAFTIKA
Cobra Hooks allround series ca125 č. 12, 10 ks.

Cobra Cobra ALLROUND 10 ks.

172 Kč

Háčky se doporučují pro jemné chytání ryb malých a středních velikostí. Vhodné pro nepříliš velká zvířata a rostlinné přílohy. Vyrobeno z vysoce uhlíkového drátu. Zvláštností háčků je prodloužený a rovný cevier, zkrácený žihadlo, vybavené „vousy“.

Partner: KRAFTIKA
Cobra Háčky allround sérii ca124 číslo 6, 10 ks.

Cobra Cobra Allround 10 ks.

172 Kč

Háčky jsou vyrobeny z vysoce uhlíkové drátu, který stojí aktivní výroba vyvazhivanie. Chemická ostření zajišťuje průnik schopnosti, „vousy“ pevně drží kořist. Prodloužena předpažbí snižuje Riziko snížení lanoví. Pečlivé očko pro umožnění použít.

Partner: KRAFTIKA
Kraftika Vybavená houpačka, háček č. 9 (sada 10 ks)

Kraftika Vybavená houpačka, háček č. 9 (sada 10 ks)

257 Kč

Rocker je elastický tenký drát, na jehož koncích háčky jsou připevněny k vodicí lince. Je určen především pro chyťte CEJN, ale i jiné druhy ryb se na něj dobře hodí. Háček velikost: 9 Materiál: Kov, kapron Ochranná známka: ONLITOP Země výrobce:.

Partner: KRAFTIKA
Cobra Hooks allround series ca114 č. 14, 10 ks.

Cobra ALLROUND 10 ks.

172 Kč

Háček je určen k zachycení mírových ryb na dně nebo plovákovém zařízení. Čisté kulaté oko pro upevnění umožňuje použití monofilní nebo proutěný vlasec. Podlouhlé bodnutí se středním zářením spolehlivě zaznamená a drží ryby. Balení, ks: 10.

Partner: KRAFTIKA
Black Cat trojháček Curved point treble hook velikost háčku: 1/0

Black Cat trojháček Curved point treble hook

259 Kč

Jak již prozrazuje samotné jméno, odlišuje se trojháček Curve Point od běžných trojháčků svou dovnitř přihnutou špičkou. Jakmile se trojháček Curve Point jednou zachytí, zabodne se s tichostí zloděje a svou kořist už nepustí. Vyříznutí háčku je prakticky vyloučené. Zhotoven z nejkvalitnější oceli, o

Partner: Rybina
Cobra Háčky allround ca117-8, 10 ks.

Cobra Háčky Cobra ALLROUND 10 ks.

172 Kč

Vlastnosti řady Allround CA117 jsou široké geometrie zaháknutí, krátké žihadlo typu jehly. Tyto háky jsou určeny k lovu na jinou míru ryba s plovákem řešit. Dobře se hodí pro malé elektrárny příloh. Vyrobeno z vysoce povlakem pevného drátu černý.

Partner: KRAFTIKA
Kraftika Háček na návnadu velikost 12 (sada 5)

Kraftika Háček na návnadu velikost (sada 5)

155 Kč

V balení, ks: 5. Velikost háček: 12 Typ háček: hák Offset: ne Beard na špičce: ano Háčky na stopce: ne Ochrana před háčků: ne Materiál: Metal Země původu: Čína Hmotnost: 3 g.

Partner: KRAFTIKA

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Rybářské dvojháčky a trojháčky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Rybářské dvojháčky a trojháčky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Rybářské dvojháčky a trojháčky akce.