Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 8434318

Laney BCC-TCF

Laney BCC-TCF

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Kompresor pro basovou kytaru Laney The Custard Factory BCC-TCF z prémiové řady Laney Black Country Customs je ručně vyrobený butikový pedál. BCC-TCF je kompletně vyroben v Anglii a poskytuje výjimečnou kvalitu a skvělý zvuk studiových parametrů. Celý popis
3 850 Kč
Prodává Musictrade.cz
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
3 850 Kč
S novou kartou za

7.7.2022 - 8.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Laney Custard Factory je basový kompresorový pedál studiové kvality s trojím režimem. Nabízí uživatelsky přátelské a logické ovládání. Laney BCC-TCF patří do rodiny BCC pedálů z prémiové modelové řady the Black Country Customs, která je vyráběna ručně v Anglii z těch nejkvalitnějších komponent.


Laney BCC-TCF byl navržen tak, aby byl transparentní, s logickým a intuitivním ovládíním a poskytoval konzistentní hudební zvuk, aniž by narušoval nebo měnil jedinečný tón vašeho nástroje a vašeho zvuku. Custard Factory byl stvořen pro dosažení přesné komprese, kterou hledáte a požadujete, ať už je tón vaší baskytary jakýkoli.


Tříbarevné LED diody jsou dražší než běžné jednobarevné LED diody, ale podle našeho názoru se vyplatí do nich investovat. Tam, kde máte pedál s více režimy na tmavém pódiu, vám tříbarevná LED dioda poskytne jasnou vizuální referenci, v jakém režimu pedál pracuje.


Je důležité, aby při aktivaci efektu nedocházelo k žádnému hluku při přepínání. Proto jsme věnovali velkou péči návrhu spínacího systému, který je při provozu zcela tichý. Jediné, co byste zde měli mít, je skvěle znějící produkt.


Parametry:

Pedál z prémiové řady Black Country Customs ● kompresor pro basovou kytaru ● pedál nabízí 3 typy komprese: Fast, Medium & Slow ● vstup: mono, Jack 6,3mm ● výstup: mono, Jack 6,3mm ● ovladače: Comp, Presence, Volume, Wet-Mix-Dry ● nízkošumové obvody ● vysoce kvalitní komponenty ● tiché přepínání ● excelentní a stabilní úroveň signálu pro pasivní Volume pedály ● váha: 0,38 kg ● rozměry: 58,5 × 74 × 121 mm