10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 28825581

Garzini Kožená vysouvací peněženka na karty Cavare Vintage Carbon Black

Garzini Kožená vysouvací peněženka na karty Cavare Vintage Carbon Black

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Nic už nebude jako dřív. S peněženkou Garzini dostane vás život novou, doslova magickou dimenzi. Vaše peníze i karty budou uvnitř v naprostém bezpečí. Celý popis
1 220 Kč
Zboží od: Urban Master
1 220 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
Poslední 3 kusy
S novou kartou za

3.6.2024 na výdejním místě
3.6.2024 - 4.6.2024 na vaší adrese

Popis

Nemusí být vždycky vše, tak jak se zdá. Vložíte peníze na volno dovnitř a při dalším otevření peněženky budou bankovky pevně ukryté pod poutky uvnitř. Zázrak? Skoro, ale za vším stojí hlavně dokonalý nápad proměněný v originální a dokonale funkční design, který tuto peněženku na karty povyšuje nad jiné.

  • Oboustranný systém otevírání peněženky s dvěma přihrádkami na bankovky
  • Vytahovací systém karet s kapacitou 12 karet či dokladů
  • Nejkvalitnější broušená buvolí kůže (až třikrát silnější než hovězí kůže)
  • Minimalistický design padne perfektně do každé kapsy
  • Dvojité šití pro dlouhou životnost
  • RFID ochrana proti přečtení karet zloději
  • Velký výběr barev

Cavare Vintage od Garzini je peněženka na karty a bankovky zhotovená z prémiové buvolí kůže typu top grain buffalo. Ta je až třikrát silnější než hovězí kůže. Matný broušený povrch je naomak příjemně semišový. Pro co nejdelší životnost této pánské kožené peněženky jsou všechny švy šité dvojitě.
Karty a doklady uložíte jednoduše do dvou samostatných přihrádek s protiskluzovým povrchem uvnitř. Ke snadnému vysunutí karet slouží poutko, díky kterému jedním tahem karty vysunete a vytáhnete tu, kterou zrovna potřebujete. Kapacita minimalistické kožené peněženky je až 12 karet či dokladů. Samozřejmostí je všitá RFID ochrana, která zabrání nechtěnému čtení karet zloději na dálku.
Minimalistická tenká kožená pánská peněženka se díky dokonalé organizaci věcí uvnitř vejde do každé kapsy. Díky širokému výběru barev si můžete vybrat tu variantu, která nejlépe padne vašemu srdci a outfitu.
“Magická” vysouvací kožená peněženka na karty Cavare od Garzini to je dokonale zpracovaný minimalismus z té nejlepší kůže. Zkrátka skoro zázrak.