10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 4807659

Basic X BASIC X Nick vibrační kovový anální kolík na dálkové ovládání

Basic X BASIC X Nick vibrační kovový anální kolík na dálkové ovládání

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Vibrační kovový anální kolík na dálkové ovládání. Celý popis
899 Kč
Zboží od: SEXSHOP.CZ
899 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

17.7.2024 na výdejním místě
17.7.2024 - 18.7.2024 na vaší adrese

Popis

Hladký chladný kov, který vibruje  a vibraci si můžete pohodlně přepínat. A pokud milujete anální dráždění, tak Nick je k této činnosti jako stvořený. Úzká špička a hladký povrch usnadní jeho zavedení do análního otvoru. 

Nick je vibrační anální kolík vyrobený z oceli, má tmavou kouřovou barvu. Vibrace se ovládájí buď tlačítkem přímo na kolíku nebo pomocí malého bezdrátového dálkového ovladače. Dálkové ovládání má dosah cca 1 m. Pokud vibrace vypnete ovladačem, kolík se musí znovu zapnout tlačítkem na produktu a potom je možné jej opět ovládat ovladačem.

Kolík má baterii, která se dobíjí pomocí přiloženého USB magnetického kabelu.  Dálkové ovládání funguje na baterii CR 2032, která je také součástí balení a je vyměnitelná.

Recenze vibračního análního kolíku BASIC X NICK

Recenze vibračního análního kolíku BASIC X NICKTesterka Veronika: „Nejen, že jsem si vibrace užívala já, ale při sexu i manžel, protože se přenášely přes vnitřní stěnu i do vaginy na penis. Další výhodou, stejně jako u jiných análních kolíků, bylo, že jsem byla pro partnera díky kolíku užší. No, orgasmu jsem dosáhla velmi rychle. A pak i manžel, který tedy musím říct, vydržel kratší dobu. Říkal, že mu to bylo opravdu příjemné. Že to bylo jiné.“ Přečíst recenzi >>

Inspirujte se, jak může vibrační kovový anální kolík BASIC X Nick zpestřit vaše erotické hrátky