Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 4659612

Basic X BASIC X Pinky - Podtlakový stimulátor klitorisu

Basic X BASIC X Pinky - Podtlakový stimulátor klitorisu

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Podtlakové vlny – to nejlepší, co můžete svému klitorisu nabídnout. U nás navíc za neuvěřitelně příznivou cenu. Celý popis
249 Kč
Zboží od: SEXSHOP.CZ
249 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
u zásilek od 299 Kč
S novou kartou za

19.6.2024 na výdejním místě
19.6.2024 - 20.6.2024 na vaší adrese

Popis

Chce, aby váš klitoris ochutnal slast podtlakových vln nebo již máte s touto stimulací zkušenosti a potřebujete malého kamaráda do kabelky? Pak je tu tento malý růžový miláček pro každou ženu.

Jeho zobáček přiložte ke klitorisu a podtlakové vlny se postarají o váš úžasný a rychlý orgasmus. Vnitřní průměr zobáčku je 8 mm.

Má jednoduché ovládání, pouze jedním tlačítkem. Tím stimulátor zapnete, vypnete a přepínáte mezi 10 intenzitami podtlakových vln.

Nejlevnější varianta produktu typu Womanizer, respektive Satisfyer, BOOM a dalších. Ideální, pokud chcete za pár korun vyzkoušet jak podtlakové vlny fungují, ještě předtím než, si pořídíte silnější verzi s integrovaným akumulátorem a mnohem výkonnějším motorem za tisíce korun. Na rozdíl od jednorázových produktů na zkoušku od Womanizer ale i Satisfyer, zde můžete baterie vyměnit, produkt tedy lze používat pochopitelně opakovaně. Na rozdíl od výše jmenovaných jednorázových produktů. 

Funguje na 2×AAA baterie (nejsou součástí balení).