Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 4658252

Basic X BASIC X vakuová pumpa s jazýčkem a vibrátorem 3v1 růžová

Basic X BASIC X vakuová pumpa s jazýčkem a vibrátorem 3v1 růžová

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Skvělé spojení vakuové pumpy, vibrátoru a kmitajícího jazýčku v jednom produktu. Celý popis
1 599 Kč
Zboží od: SEXSHOP.CZ
1 599 Kč
Doprava zdarma
S novou kartou za

26.6.2024 na výdejním místě
26.6.2024 - 27.6.2024 na vaší adrese

Popis

Co vznikne spojením vibrací, vakuové pumpy a kmitajícího jazýčku? Tento geniální multifunkční výrobek.

Pojďme si ho postupně představit. Tento produkt je oboustranný a každá funkce jde spustit samostatně nebo všechny najednou. A tady už napětí stoupá!

Rukojeť zároveň slouží jako vibrátor. Lehce zahnutá špička s drážkou a vlastní ovládací tlačítko z něho dělají krásný vibrátor s 10 různými vibračními módy. Použitelná délka vibrátoru je 15 cm a průměr od 3 do 4 cm. 

Z měkkého 3 cm dlouhého jazýčku na druhém konci bude každá žena u vytržení. Jazýček kmitá v 5 různých režimech a otáčí se o 360 stupňů!

A dostáváme se k vakuové pumpě pro ženy. Pokud jste to doposud nevyzkoušela, tak vězte, že to bude zážitek. Po použití vakuové pumpy budou vaše intimní místa více prokrvená a tím i citlivá. V balení najdete dva nástavce z transparentního měkkého materiálu. Jeden nástavec má tvar kruhu s vnitřním průměrem 7 cm, ten je určený na bradavky. Druhý nástavec, který se přikládá k vulvě, je oválný (vnitřní rozměry cca 9×5 cm). Vybraný nástavec se uchytí do drážky kolem jazýčku. Nástavec umístíte na vaše intimní partie nebo bradavky a zapnete vytváření podtlaku. Když k tomu přidáte kmitající jazýček, výsledek bude dokonalý.  

Všechny funkce pohání dobíjecí baterie. Při jejím plném nabití si můžete užívat až 1 hodinu výše popsaných potěšení. USB dobíjecí kabel je součástí balení. 

Inspirujte se, jak může vakuová pumpa s jazýčkem a vibrátorem 3v1 zpestřit vaše erotické hrátky


Recenze vakuové pumpy s jazýčkem a vibrátorem BASIC X 3v1

Recenze vakuové pumpy s jazýčkem a vibrátorem BASIC X 3v1

Recenze vakuové pumpy s jazýčkem a vibrátorem BASIC X 3v1Testerka Markíza: "Pro mě, jako milovnici orálního sexu, jsou tyto hračky naprosto dokonalé! V podstatě do několika sekund jsem byla opravdu hodně mokrá, ale protože jsem nechtěla nikam spěchat, upustila jsem od podtlaku i jazýčku, sejmula jsem nástavec a spustila jen samotný vibrátor – druhá strana vakuové pumpy. Jeho délka mě plně vyhovuje a užívání si s tím to růžovým krasavcem bylo velmi příjemné, oceňuji zahnutou špičku, která skvěle dráždí! Závěr? Mokrý orgasmus a druhá ruka svírá prostěradlo. Já jsem spokojená! Teda, uspokojená! Prostě hotová! Děkuju. "
Přečíst recenzi >>