Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 24083947

Basic X BASIC X Zeke stimulátor prostaty na dálkové ovládání černý

Basic X BASIC X Zeke stimulátor prostaty na dálkové ovládání černý

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Stimulátor prostaty s pohyblivou špičkou. Celý popis
1 190 Kč
Zboží od: SEXSHOP.CZ
1 190 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

26.6.2024 na výdejním místě
26.6.2024 - 27.6.2024 na vaší adrese

Popis

Skvělý pomocník na stimulaci prostaty. Tento stimulátor je vibrační, má dálkové ovládání a to hlavní – jeho špička se hýbe a napodobuje tak pohyb prstu, a to v 10 různých variantách. 

Stimulátor je vyroben z jemného silikonu. 

Kromě hlavní části s pohyblivou špičkou, která je určena do análního otvoru, má stimulátor ještě kratší vnější část, která vám bude dráždit perineum. Tato část je velmi flexibilní a má délku 7,5 cm. Plastové očko slouží ke snadné manipulaci. 

Stimulátor se ovládá dvěma tlačítky. Jedním se spouští pohyb špičky a druhým vibrace do obou částí stimulátoru. Obě funkce -  pohyb a vibrace – jdou spustit každá zvlášť nebo obě funkce dohromady. Dálkové ovládání spouští obě funkce stejným způsobem. Pokud ale chcete použít dálkové ovládání, musíte mít zapnutý i stimulátor. 

Stimulátor má dobíjecí baterii. USB kabel je součástí balení. Dobíjení trvá 90 minut a nabitá baterie vydrží v chodu až 60 minut. Dálkový ovladač pracuje na CR2032 baterii, která již je také součástí balení. 

Inspirujte se, jak může stimulátor prostaty s pohyblivou špičkou BASIC X Zeke zpestřit vaše erotické hrátky

 

Recenze stimulátoru prostaty na dálkové ovládání BASIC X Zeke

Recenze stimulátoru prostaty na dálkové ovládání BASIC X Zeke

Recenze stimulátoru prostaty na dálkové ovládání BASIC X ZekeTester Čenda: „Celkové hodnocení? Musím to rozdýchat! Můj orgasmus navíc ještě doprovázely vibrace, které vycházely z ramínka stimulátoru přitisknutého na mé hrázi. Po akci jsem ZEKE snadno vyndal pomocí očka na konci stimulátoru a musím říct, že toto byla opravdu síla. Déle bych tu slast nevydržel, to prostě nejde. Stejně jako stimulátory prostaty Richard nebo Charles prošel v mém testu ZEKE na výbornou. Určitě jej doporučím všem análním milovníkům, protože funkce imitující pohyby prstu jsou úplně něco jiného než jen vibrace na prostatě. A pokud jste ještě masáž prostaty nezkusili, nebojte se toho, vaše orgasmy budou úplně na jiné úrovni než doposud!“
Přečíst recenzi >>