Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 4657136

BOOM The Queen rabbit vibrátor růžový

BOOM The Queen rabbit vibrátor růžový

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Akce
Vibrátor s jemnými kartáčky pro úplně jinou úroveň milostných okamžiků. Celý popis
1 499 Kč
Prodává SEXSHOP.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 499 Kč
Platí do 2.7.2022 nebo do vyprodání
S novou kartou za

8.7.2022 - 11.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Elita mezi erotickými pomůckami -  vibrátor Queen pro potěšení všech žen, které od své hračky očekávají maximum  a také se chtějí jako královna cítit.

Už vzhled tohoto vibrátoru napovídá, že s ním zažijete to, co jste si dosud jen přála.

Vibrátor má sametově jemný povrch. Je vyrobený z úžasného materiálu. Vrstva tekutého silikonu na jeho povrchu, to je materiál,  který nemá žádnou nepříjemnou vůni ani příchuť a je velmi příjemný na dotek. 

Už jen když po povrchu vibrátoru přejedete rukou cítíte, že je to něco výjimečného.  Ta měkkost a hedvábná jemnost je neuvěřitelná. Vaše intimní místa ucítí pohlazení a vy už nebudete chtít nic jiného.

Je to vibrátor typu „rabbit“. To znamená, že má dvě části. Delší lehce prohnutou delší část s širší měkkou špičkou  určenou na G-bod a kratší flexibilní část pro hýčkání vašeho klitorisu. 

Co z něho ale dělá opravdového přeborníka, jsou jemné měkké husté kartáčky na obou částech, které budou masírovat vaše nejvzrušivější místa.  Vibrátor má dva motory a to dává prostor pro velkou variabilitu vibračních módů.  Vybrat si můžete mezi nepřetržitými vibracemi nebo přerušovanými vibracemi, ale také mezi vibračními módy, při kterých vibrují obě části současně nebo střídavě.

Jemná růžová barva s lesklou částí rukojeti, to je znak opravdové královny, která si zaslouží eleganci a luxus.

Tento vibrátor je vybaven funkcí vyhřívání. Po zapnutí vibrátoru a stisknutí příslušného tlačítka se začne horní část vibrátoru zahřívat. Funkce vyhřívání funguje  samostatně nebo společně s vibracemi.

Vibrátor má dobíjecí baterii. USB kabel je součástí balení. Ovládá se třemi tlačítky. Na jedno nabití vydrží v chodu až 2 hodiny, podle zvolené intenzity vibrací.

Celková délka vibrátoru je 21 cm. Použitelná délka delší části je  12,5 cm.

Podívejte se, jak pomůže BOOM The Queen zpestřit vaše erotické hrátky

 

Recenze vibrátoru BOOM The Queen

Recenze vibrátoru BOOM The Queen

Tester Karel: „Při pohledu na tento vibrátor moje manželka uznale pokývala hlavou. Samotné pocity z použití manželka shrnula slovy: „Dobrý, fakt dobrý“, ale pokud bych to měl rozepsat, tak si pochvalovala kartáčky, které dráždění značně umocňovaly. Dál nás také překvapilo, že vibrátor má dva nezávislé motorky a v některých módech střídá vibrace mezi oběma částmi.“
CELOU RECENZI na tento výrobek si můžete přečíst na webu a lascivni.cz.

Tester na prodejnách Sexshop.czInformace pro zákazníky: tester vibrátoru BOOM The Queen si můžete prohlédnout v našich prodejnách!