Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 11871560

Boss Series Párový vibrátor V-Vibe Purple na dálkové ovládání, USB nabíjecí, 7 režimů

Boss Series Párový vibrátor V-Vibe Purple na dálkové ovládání, USB nabíjecí, 7 režimů

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Elegantní párový vibrátor V-Vibe Purple na dálkové ovládání. Dosah dálkového ovladače až 12 metrů. 7 unikátních vibračních programů. Nabíjecí Li-Pol baterie s dlouhou výdrží. Potažený lékařským silikonem. Voděodolný. Stimulace G-bodu a klitorisu. Celý popis
Ušetříte 654 Kč 1 499 Kč
845 Kč
Prodává ErosStar.cz
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
Ušetříte 654 Kč 1 499 Kč
845 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

10.8.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
10.8.2022 - 11.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Párový vibrátor V-Vibe, který si zaslouží své místo v kolekci hraček každé ženy, které milují elegantní potěšení. Jednoduchý design spojující hladký povrch příjemného silikonu s lesklým stříbrným kroužkem probudí tvůj ohýnek touhy. Exkluzivní stimulátor je určený pro páry a ženy, které vyhledávají smyslný orgasmus vyvolaný intenzivní stimulací G-bodu a klitorisu. V-Vibe se přizpůsobí tvým křivkám, takže jsou hrátky s ním vždy vzrušující a při sexu pohodlné.

Stimulace

Pro tvé naprosté uspokojení si V-Vibe připravil extra silný vibrační motorek. Nabízí 7 programů, mezi kterými lze jednoduše přepínat. Mezi nimi se nachází spousta různých typu vibrací (pomalé slabé vibrace až rychlé extra silné, různé programy s měnícími se rytmy). Vibrátor se vkládá do vagíny tak, aby vnitřní část dolehla na G-bod a vnější část byla přiložená ke klitorisu. Samozřejmostí je možnost využít párový vibrátor při prožívání společného milování. Příjmené vibrace jsou během sexu příjemným zpestřením.

Ovládání

Používání je díky jednoduchému a intuitivnímu ovládání procházkou v růžovém sadě.
Ovládat erotickou hračku lze dvěma způsoby:

 • Tlačítkem na těle vibrátoru
  • Delším podržením tlačítka po dobu asi 3 sekund se vibrátor zapne/vypne
  • Krákým stisknutím se přepíná mezi vibračními programy
 • Dálkovým ovladačem
  • Tlačítko zapnutí/vypnutí
   • Tímto tlačítkem lze vibrátor na dálku zapnout nebo vypnout
   • Delším podržením po dobu asi 3 sekund se vibrátor zapne/vypne
  • Tlačítko pro změnu vibračního programu
   • Krátkým stisknutím se přepne režim vibrace na vibrátoru

Dálkový ovladač má dosah až 12 metrů. Přináší mnoho možností, jak si lze s vibrátorem užít zábavu. Mezi tipy na erotické chvíle je používání vibrátoru při procházce městem nebo v obchodním domě a přenechání ovládání partnerovi.

Napájení

Uvnitř párového vibrátoru V-Vibe se nachází nabíjecí Li-Po baterie. Díky ní lze vibrátor používat kdykoliv a kdekoliv. Jeho dlouhá výdrž dovoluje užívat si nerušených orgasmů při cestách, ale i v pohodlí domova. Součástí balení je USB nabíjecí kabel, kterým se erotická hračka nabíjí. Vibrátor se nabíjí stejným způsobem, jako byste nabíjeli svůj telefon. Stačí USB kabel připojit k počítači, powerbanky nebo adaptéru pro telefon (není součástí) a nechat párový stimulátor na dálkové ovládání nabít do plna.

Materiál

Povrch vibrátoru je udělaný z lékařského silikonu. Materiál je dobrý díky jeho vlastnostem, jednoduše se čistí, je příjemný při kontaktu s tělem, neobsahuje ftaláty, je bezpečný. Hladký povrch se jednoduše zavádí do vagíny. Navíc je měkký a na dotek velmi příjemný. Stříbrné doplňky dávají hračce elegantní vzhled a pocit.

Lubrikace a údržba

Zavádění do vagíny by mohlo dělat některým ženám problém, hlavně v případě, kdy nemá žena dostatčnou vaginální vlhkost. K tomu využíváme lubrikačních gelů, aby bylo používání hraček pěknou zkušeností, ke které se budou lidé rádi vracet. Kvůli použitémů materiálu je doporučené použít spolus vibrátorem lubrikační gel na vodní bázi. Pokud máte rádi silikonové gely, je potřeba dávat pozor, aby gel nezůstal dlouho na povrchu hračky. Dlouhý styk silikonového gelu se silikonovým povrchem by mohl materiál nenávratně poškodit.

Mezi základní údržbu každé hračky je minimálně opláchnout teplou vodou a očistit mýdlem. Jedná se ovšem o minimální ošetření. Pro dosažení nejlepších výsledků je dobré pořídit čistící prostředek na erotické pomůcky, který hračků účinně očistí a taktéž se postará o ošetření materiálu. Používáním čističů lze prodloužit životnost a komfort z erotické pomůcky.

Vlastnosti V-Vibe:

 • LED podsvícení
 • Dálkové ovládání s dosahem až 12 metrů – ideální kamarád pro párové milování
 • 7 vzrušujících režimů
 • Nabíjecí Li-Po baterie s dlouhou výdrží
 • Ultra jmný povrch z lékařského silikonu
 • Dvojitá stimulace – párový vibrátor zároveň dráždí klitoris a G-bod
 • Silné vibrace za tichého chodu