10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12048743

Gildo Gildo Glass Dildo No. 10

Gildo Gildo Glass Dildo No. 10

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Krásné skleněné dildo s perfektně hladkým povrchem. Spirála po straně pomáhá při stimulaci. Penetrační délka 15 cm, průměr 2,6 cm. Vhodné do každé kolekce hraček pro dospělé. Lze použít libovolný lubrikant. Celý popis
595 Kč
Zboží od: ErosStar.cz
595 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
Poslední kus
S novou kartou za

Již zítra na výdejním místě
30.11.2023 - 1.12.2023 na vaší adrese

Popis

Představujeme vám Gildo Glass Dildo No. 10 – dokonalé řešení pro ty, kdo hledají něco speciálního a jedinečného, co dodá jejich intimním chvílem nový rozměr. Tento nádherný kousek je vyroben z průhledného skla a zdobí ho barevné pruhy, které se vine kolem celé jeho hřídele. Pruhy nejen zvýrazňují jeho elegantní design, ale také dodávají extra texturu pro ještě intenzivnější stimulaci.

Gildo Glass Dildo No. 10 je vyrobeno z neabsorpčního materiálu, což znamená, že můžete experimentovat se všemi druhy lubrikantů, aniž byste museli mít obavy z poškození produktu. A co je nejlepší na jeho údržbě? Je snadno vyčistitelný – stačí ho pouze omyt mýdlem a vodou nebo použít speciální čistič na hračky.

Ale to není všechno! Gildo Glass Dildo No. 10 nabízí také možnost hraní si s teplotou. Ponořte ho do horké nebo studené vody a sklo rychle přijme teplotu vody, což vám poskytne nevšední zážitek a dodá vašim intimním chvílkám úplně nový rozměr.

  •  Elegantní design: Barevné pruhy na průhledném skle dělají z tohoto vibrujícího dilda skutečný klenot.
  •  Extra stimulace: Texturované pruhy na hřídeli dodají každému tahu extra stimulaci.
  •  Kompatibilita s lubrikanty: Díky neabsorpčnímu materiálu můžete experimentovat se všemi druhy lubrikantů.
  •  Snadná údržba: Produkt je snadno vyčistitelný mýdlem a vodou nebo speciálním čističem na hračky.
  •  Možnost hraní si s teplotou: Skleněný materiál rychle přijímá teplotu, což umožňuje přidat do vaší intimní chvíle další rozměr.