10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 11981076

Gildo Gildo No.15 červené spirálové skleněné dildo

Gildo Gildo No.15 červené spirálové skleněné dildo

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Velice populární erotická hračka si najde své místo v srdci všech náročných žen. Skleněné dildo Gildo No.15 není jen tak ledajaké. Svým tělem se pyšní v kolekci náročných žen všech věkových kategorií. Celý popis
595 Kč
Zboží od: ErosStar.cz
595 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
Poslední 2 kusy
S novou kartou za

7.12.2023 na výdejním místě
7.12.2023 - 8.12.2023 na vaší adrese

Popis

Velice populární erotická hračka si najde své místo v srdci všech náročných žen. Skleněné dildo Gildo No.15 není jen tak ledajaké. Svým tělem se pyšní v kolekci náročných žen všech věkových kategorií.

Hravý design skleněného dilda Gildo No.15 není jen na okrasu. Spirály po celém těle působí velice estetickým dojmem. V ruce má svůj specifický pocit, který se ti určitě zalíbí! Jen si představ, jak vám spirály pomalu pronikají více a více hlouběji. Svou zásuvnou délkou celých 16 cm a průměrem 3,5 cm pokrývá evropský standard na jedničku!

Sklo je velice hygienický materiál. Nejen že se dobře čistí a udržuje, také se dobře zavádí pro stimulaci. Lesklý skleněný povrch Gildo No.15 jednoduše vklouzne do vysněného análu nebo vlhké vagíny a uspokojí vás, jako zatím ještě žádný jiný. Manipulace je přitom naprosto jednoduchá a velice pohodlná. Jelikož je materiálem právě sklo, tak se není třeba obávat použití libovolného lubrikačního gelu! Ať už váš výběr skončí u silikonového nebo vodního gelu, váš výběr bude naprosto vhodný pro použítí se skleněným dildem Gildo No.15.

V naší nabídce skleněných erotických hraček naleznete velkou škálu různých tvarů a barev. Neváhejte a vyberte si svého nového mazlíčka.

Může se stát, že zakoupený výrobek bude mít drobné barevnostní rozdíly než produktový obrázek.