Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 11499670

KOKOS Kokos Hera Real Hip Masturbator

KOKOS Kokos Hera Real Hip Masturbator

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Vyšpulený zadeček mezi stehny vystrkuje šťavnaté stydké pysky. Kokos Hera Real Hip Masturbator čeká na tebe. Super realistické torzo pro muže. Sexy vagina a anál. Příjemný materiál připomínající lidskou pokožku. Celý popis
Ušetříte 704 Kč 2 999 Kč
2 295 Kč
Zboží od: ErosStar.cz
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
Ušetříte 704 Kč 2 999 Kč
2 295 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

4.10.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
4.10.2022 - 5.10.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Vyšpulený zadeček mezi stehny vystrkuje šťavnaté stydké pysky. Kokos Hera Real Hip Masturbator čeká na tebe, až ji uděláš svou. Hrej si s ní, dej jí, co si zaslouží. Celá ti patří, ať už si s ní budeš hrát jakkoliv.

Realistické torso Kokos Hera Real Hip Masturbator patří do série mini tors, která jsou svým zpracováním nerozeznatelná od těl skutečných dívek. Krásné křivky kulatého pevného zadečku mezi sebou skovávají uzký anál. Hned pod ním má šťavnatou vagínu, připravenou právě pro tebe. Potěší pány s malými až gigantickými penisy, protože materiál je schopný se roztáhnout až na 10 cm. Tvar je inspirován ženou ležící na svém břiše, ten dovoluje si užívat s masturbátorem Kokos Hera Real Hip Masturbator téměř kdekoliv, stačí jen rovný povrch. Pro inspiraci si lze užívat v ložnice, na kuchyňské lince nebo v pohodlí koupelny. Své přednosti má pro tebe vždy připravené, kdykoliv máš chuť. Vagína a anál – každý se svým unikátním pocitem. Užij si zběsilou zábavu plnou vzrušujících vyvrcholení na ni i do ní.

 

Sexy vagina

Nádherné vyobrazení sevřených stydkých pysků mezi dvěmi vypracovanými stehny. Baculaté pysky tě svou krásou pozívají dovnitř. Kvalita zpracování je těžce rozeznatelná od skutečné vagíny. Venkovní design ve své hloubi ukrývá intenzivní stimulační potěšení. Na stěnách úzké vagíny se skrývají v hojných číslech stimulační tečky, silné žebrování, tak, že pocitově je masturbátor Kokos Hera Real Hip Masturbator mnohem lepší, než sex se skutečnou. Má dokonce vlastní bod G, který nabízí úplně nové potěšení. Vždy je pro tebe připravená ti dopřát maximální uvolnění.

 

Anální otvor

Vzhled, rotažitelnost a vnoření jsou modelovány podle skutečné předlohy. Opravdu realistický pocit ti ještě vice prohloubí vnitřní struktura análu. Zakřivené prostory se spirálovou texturou tě nechají pocítit úplně novou stimulaci. Střední část má průměr okolo 1 cm nabízející měkkou a unikátní stimulaci. Na konci má (na zádech panny) je otvor pro odtok sperma a pohodlné čištění.

 

Doporučení

  • Při užívání si pěkných chvil a bezpečný sex s Kokos Hera Real Hip používejte kondom
  • Při zpozorování nežádoucích účinků, ihned přerušte používání
  • Používejte dostatečné množství lubrikačního gelu
  • Čištěte po každém použití teplou vodou, mýdlem a čističem na erotické pomůcky

 

Parametry Kokos Hera Real Hip

  • Rozměry – 24 × 20 × 12 cm
  • Váha – 3 kg
  • Materiál – TPR
  • Země původu KOREA