10x více produktů a lepší ceny než na kterémkoliv e-shopu v Česku
Miliony produktů za nejlepší ceny

Espressa a kávovary v rámci BUBO programu

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Bosch kávovar na kapsle TAS1002N Bosch kávovar na kapsle TASSIMO TAS1006
Bosch kávovar na kapsle TAS1002N

Kávovar na kapsle s velkým výběrem nápojů. Bosch TAS1002N je vybaven inteligentní spařovací jednotkou, obsluhou pomocí jednoho tlačítka a nastavitelným a odnímatelným podstavcem na šálky. Patentovaná technologie intellibrew. LED ukazatele informují o stavu přístroje.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
ZLEVŇUJEME ZLEVNĚNÉ
Bosch kávovar na kapsle TASSIMO TAS1006 Bosch kávovar na kapsle TASSIMO TAS1006
Bosch kávovar na kapsle TASSIMO TAS1006

Kapslový kávovar v kompaktních rozměrech a atraktivním barevném provedení. Bosch TASSIMO TAS1006 připraví rozmanité nápoje od značek Carte Noire, Jacobs Krönung a Milka. K přípravě nápoje stačí stisknout jediné tlačítko. Díky automatickému čištění trysek po každém šálku se nepřenáší chutě, a tak bude váš nápoj chutnat vždy tak, jak má.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Bosch kávovar na kapsle TASSIMO TAS1007 Bosch kávovar na kapsle TASSIMO TAS1006
Bosch kávovar na kapsle TASSIMO TAS1007

Kapslový kávovar v kompaktních rozměrech a atraktivním barevném provedení. Bosch TASSIMO TAS1007 připraví rozmanité nápoje od značek Carte Noire, Jacobs Krönung a Milka. K přípravě nápoje stačí stisknout jediné tlačítko. Díky automatickému čištění trysek po každém šálku se nepřenáší chutě, a tak bude váš nápoj chutnat vždy tak, jak má.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
ZLEVŇUJEME ZLEVNĚNÉ
Bosch kávovar na kapsle TAS6502 Bosch kávovar na kapsle TASSSIMO TAS1103
Bosch kávovar na kapsle TAS6502

Kávovar na kapsle v černé barvě určený pro kávové kapsle Tassimo. Bosch TAS6502 disponuje velkým výběrem nápojů mnoha oblíbených značek. Pomocí individuálního nastavení můžete personalizovat své oblíbené nápoje a uložit je do paměti. Filtrační technologie BRITA MAXTRA zajišťuje lepší chuť.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
ZLEVŇUJEME ZLEVNĚNÉ
Bosch kávovar na kapsle TAS1102 Bosch kávovar na kapsle TASSSIMO TAS1103
Bosch kávovar na kapsle TAS1102

Kávovar na kapsle s inteligentní spařovací jednotkou a jednoduchou přípravou stiskem jednoho tlačítka. Bosch TAS1102 nabízí výškově nastavitelný a vyjímatelný podstavec na šálky s nerezovou mřížkou, který je vhodný pro všechny velikosti hrníčků a sklenic.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Bosch kávovar na kapsle TASSSIMO TAS1103 Bosch kávovar na kapsle TASSSIMO TAS1103
Bosch kávovar na kapsle TASSSIMO TAS1103

Kapslový kávovar v kompaktních rozměrech a atraktivním barevném provedení. Bosch TASSIMO TAS1103 připraví rozmanité nápoje od značek Carte Noire, Jacobs Krönung a Milka. K přípravě nápoje stačí stisknout jediné tlačítko. Díky automatickému čištění trysek po každém šálku se nepřenáší chutě, a tak bude váš nápoj chutnat vždy tak, jak má.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 849 Kč
Bosch kávovar na kapsle TASSSIMO TAS1107 Bosch kávovar na kapsle TASSSIMO TAS1107
Bosch kávovar na kapsle TASSSIMO TAS1107

Kapslový kávovar v kompaktních rozměrech a atraktivním barevném provedení. Bosch TASSIMO TAS1107 připraví rozmanité nápoje od značek Carte Noire, Jacobs Krönung a Milka. K přípravě nápoje stačí stisknout jediné tlačítko. Díky automatickému čištění trysek po každém šálku se nepřenáší chutě, a tak bude váš nápoj chutnat vždy tak, jak má.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Bosch kávovar na kapsle TASSSIMO TAS1104 Bosch kávovar na kapsle TASSSIMO TAS1107
Bosch kávovar na kapsle TASSSIMO TAS1104

Kapslový kávovar v kompaktních rozměrech a atraktivním barevném provedení. Bosch TASSIMO TAS1104 připraví rozmanité nápoje od značek Carte Noire, Jacobs Krönung a Milka. K přípravě nápoje stačí stisknout jediné tlačítko. Díky automatickému čištění trysek po každém šálku se nepřenáší chutě, a tak bude váš nápoj chutnat vždy tak, jak má.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 766 Kč
Bosch překapávač TKA3A031 Bosch kávovar na kapsle TASSSIMO TAS1107
Bosch překapávač TKA3A031

Překapávač s výkonným ohřevem 1100 W pro plnou vůni a chuť. Bosch TKA3A031 nabízí funkci automatického vypnutí po 40 minutách, zastavení odkapávání a vyklopitelný držák filtru. Kompaktní a bezpečné ukládání díky oddělitelným součástem.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 728 Kč
Bosch kávovar na kapsle TAS16B4 Bosch kávovar na kapsle TASSSIMO TAS1106
Bosch kávovar na kapsle TAS16B4

Hodnocení dTest 3/2023 Kávovar na kapsle s inteligentní spařovací jednotkou a jednoduchou přípravou stiskem jednoho tlačítka. Bosch TAS16B4 umožňuje připravit intenzivnější kávu stiskem tlačítka po dobu 3 sekund. LED ukazatele informují o stavu přístroje. Výškově nastavitelný a vyjímatelný podstavec na šálky s nerezovou mřížkou je vhodný pro všechny velikosti hrníčků a sklenic.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Bosch kávovar na kapsle TASSSIMO TAS1106 Bosch kávovar na kapsle TASSSIMO TAS1106
Bosch kávovar na kapsle TASSSIMO TAS1106

Kapslový kávovar v kompaktních rozměrech a atraktivním barevném provedení. Bosch TASSIMO TAS1106 připraví rozmanité nápoje od značek Carte Noire, Jacobs Krönung a Milka. K přípravě nápoje stačí stisknout jediné tlačítko. Díky automatickému čištění trysek po každém šálku se nepřenáší chutě, a tak bude váš nápoj chutnat vždy tak, jak má.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 799 Kč
Bosch překapávač TKA3A033 Bosch kávovar na kapsle TASSSIMO TAS1106
Bosch překapávač TKA3A033

Překapávač s výkonným ohřevem 1100 W pro plnou vůni a chuť. Bosch TKA3A033 nabízí funkci automatického vypnutí po 40 minutách, zastavení odkapávání a vyklopitelný držák filtru. Kompaktní a bezpečné ukládání díky oddělitelným součástem.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 801 Kč