Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 41972356

Fansport Hokejový dres ČR červený XXL

Fansport Hokejový dres ČR červený XXL

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Český hokejový dres se státním znakem Hokejový reprezentační dres se státním znakem na hrudi. Dresy odesíláme obratem, do tří dnů Vám zhotovíme hokejový dres se jménem a číslem. Dres vychází z tradice hokejových dresů, v kterých Naši váleli na světových šampionátech i olympiádách.A národní hokejový Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
429 Kč
Zboží od: Fanstore
429 Kč
S novou kartou za

Popis

Český hokejový dres se státním znakem

Hokejový reprezentační dres se státním znakem na hrudi. Dresy odesíláme obratem, do tří dnů Vám zhotovíme hokejový dres se jménem a číslem. Dres vychází z tradice hokejových dresů, v kterých Naši váleli na světových šampionátech i olympiádách.
A národní hokejový dres není jen obyčejný kus oblečení, je to symbol národní hrdosti a vyjádřením odporu proti diktátu velmocí.
A tak dnes, stejně jako kdysi, davy fanoušků v hokejových dresech se státním znakem šílí při pohledu na českého hrdinu, který s vítězným gestem objíždí bránu soupeřova brankáře lovícího puk ze sítě..

Dresy s potiskem na zádech neposíláme na dobírku. V pokladně volte platbu kartou nebo převodem.

Množstevní sleva platí i pro kombinace velikostí.

Kupujete hokejové dresy pro fanoušky, cca o 2 velikosti menší než dresy hráčské. Věnujte proto pozornost správnému výběru velikosti - viz. tabulka výše v obrázkové galerii.