Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 24987852

Valera Profesionální ionizační fén Swiss Nano4ever EQ RC D

Valera Profesionální ionizační fén Swiss Nano4ever EQ RC D

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Profesionální ionizační velmi výkonný vysoušeč vlasů s 2200W digitálním motorem a technologií SMART AIRFLOW Celý popis
3 943 Kč
3 943 Kč
Doprava zdarma
Poslední 3 kusy
S novou kartou za

26.6.2024 na výdejním místě
26.6.2024 - 27.6.2024 na vaší adrese

Popis

Valera Swiss Nano4ever


Profesionální ionizační velmi výkonný vysoušeč vlasů s 2200W digitálním motorem a technologií SMART AIRFLOW, s ergonomicky tvarovaným a tepelně izolovaným tělem pro dokonalý úchop. Díky speciální konstrukci topného tělesa je možné fén držet nejen za rukojeť, ale i za tělo fénu. Flexibilní kabel se systémem Rotocord, umožňuje otáčení šňůry o 360° což zabraňuje zamotání šňůry, její poškození a usnadňuje manipulaci s fénem.


Technologie:
Ionizační technologie – Negativně nabité ionty jsou částice, které pročisťují vzduch. V přírodě se vyskytují ve velkém množství po bouřce, kdy je vzduch čistší a revitalizující. Fény s ionizační funkcí mají generátor, který produkuje miliony očisťujících negativních iontů což způsobuje, že vlasy zůstávají hydratované. Hydratace zabraňuje krepatění vlasů, má regenerační účinky, zanechává vlasy jemné, lesklé, lehce rozčesatelné a zvětšuje jejich objem.

Color Care – barvené vlasy mají tendenci se pod horkým vzduchem vysušovat a ztrácet lesk, fény se značkou COLORCARE chrání vlasy před ztrátou barvy, lesku, vysušením a udržuje je vitální po dlouhou dobu díky třem vlastnostem – 1. tvorba negativních ionů pro hydrataci vlasů, 2. lepší vysušení při nižší teplotě hlavně díky rychlému proudění vzduchu což urychluje sušení i při nižší teplotě a 3. přesné nastavení teploty.

Ultra Silent Jet System – díky inovativnímu nasávání vzduchu do filtru je tento fén mimořádně tichý (redukce hluku 50%).
Super Air Power – mimořádně výkonný ale přitom tichý (70dB). Objem vzduchu 82m3/h (o 50% rychlejší vysušení než běřný fén.)

ULTRA LONG LIFE – speciální profesionální DIGITAL ENDURO MLDC Ultra Long Life motor s ultra dlouhou životností 10000 hodin.

Rotocord – převratná patentovaná novinka, která umožňuje otáčení šňůry o 360° což zabraňuje zamotání šňůry, její poškození a usnadňuje manipulaci s fénem. Rotocord je světovou novinkou, která byla vyvinuta a vyrobena pod značkou Valera.

Povrchová úprava TOUCH ME – inovativní technologie, díky které se fén nezahřívá a umožňuje tak velmi komfortní manipulaci s fénem.


Vlastnosti:
- exta výkonný a přitom tichý profesionální fén na vlasy
- velmi lehký: 445 g
- ULTRA LONG LIFE Digital motor s extra dlouhou životností 10tis hodin
- generátor iontů
- šňůra dlouhá 3 m s rotocordem
- vlnitá struktura topného tělesa
- 6 kombinací teploty a proudu vzduchu
- tlačítko studeného vzduchu
- součástí balení 2 úzké koncovky: 7,5 cm a 6 cm
- difuzér DSN o průměru 11cm
- vyjímatelný zadní kovový filtr


Iontová technologie
Tento vysoušeč vlasů využívá iontovou technologii. Integrovaný generátor vytváří elektrické pole, ve kterém vznikají záporně nabité molekuly, které jsou proudem vzduchu unášeny a foukány na vlasy, kde neutralizují tamní kladné molekuly. Díky tomu je fénování rychlejší a snižuje se statická elektřina ve vlasech při sušení.


Šetrné vysoušení vlasů díky difuzéru
Součástí tohoto fénu je difuzér. Tento nástavec je ideální pro šetrné sušení vlasů. Protože s ním vaše vlasy již nejsou přímo vystaveny teplu, ale jsou vysušeny nepřímo. Difuzér nejen činí sušení šetrnějším, můžete s ním také upravit krásné lokny, vlny nebo větší objem v závislosti na typu vlasů.


Použití difuzéru na kudrnaté vlasy
Pokud se kudrnaté vlasy suší fénem bez nástavce, lokny jsou často rozcuchané a už nevypadají pěkně. Difuzér zde má podobný efekt, jako když necháte vlasy uschnout na vzduchu.


Použití difuzéru na vlnité vlasy
Pokud máte vlnité vlasy, můžete s difuzérem vykouzlit snadno rozpoznatelné lokny. S nástavcem můžete také bez námahy umocnit přirozený pohyb ve vlasech. S použitím nástavce vaše vlasy také jemně vysuší a vypadají objemněji.


Styling s difuzérem na rovné vlasy
Pokud jsou vaše vlasy rovné, difuzér vám nabízí snadný způsob, jak přidat objem. Protože „hnětením“ vlasů s nopky nástavce, vlasy získají více těla a vypadají plnější. Vlasy jsou navíc šetrně vysušeny.


Studený vzduch pro dokonalý styling
Tento fén je vybaven stupněm se studeným vzduchem, aby si vaše vlasy vysušené a upravené horkým vzduchem zachovaly svůj tvar i v každodenním životě. Protože studený vzduch zajistí opětovné usazení kutikuly vašich vlasů, vlasy se lesknou a zůstávají ve formě. Roztřepeným konečkům a krepatění můžete předejít i fénováním studeným vzduchem.