Micimutr - DVD

Značka: Náš kód: 100002103070

Partnerský prodej

Micimutr - DVD

Pohádka o zázracích, které se dějí, když uděláte první krok. Princezna Karolína si s pláčem zkouší černé šaty, nad královským hradem krouží obrovský drak a mezi pozvanými princi není ani jeden, který by se s ním chtěl utkat. Kdo pomůže? Celý popis

229

229 Kč včetně DPH

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002103070

Popis

Popis produktu

Česká republika

Režie: Vít Karas

Hrají: Libuše Šafránková, Ondřej Novák, Marika Šoposká, Jiří Bartoška, Jaroslava Kretschmerová, Vojtěch Dyk, Martin Dejdar, Josef Weinzettel, Nela Boudová, Ivan Lupták, Jiří Suchý z Tábora, Václav Jílek, Ivan Dejmal, Nikola Navrátil, Barbora Poláková, Kristína Lukešová, Jiří Ployhar ml., Jindřich Žampa, Vladimír T. Gottwald

Délka: 90 min.

Formát obrazu: 16:9

Princezna Karolína si s pláčem zkouší černé šaty, nad královským hradem krouží obrovský drak a mezi pozvanými princi není ani jeden, který by se s ním chtěl utkat. Pomůže kouzelnice se záhadným jménem Micimutr?

Princeznu (Marika Šoposká) má dostat drak, kterého přemůže chudý loutkář Vítek (Ondřej Novák). Jeho zásluhu ale díky náhodě shrábne namyšlený a úplně neschopný princ Vladimír (Vojta Dyk), třesoucí se na královský titul. Aby to všechno dobře dopadlo, musí zasáhnout kouzelnice Micimutr (Libuše Šafránková), která má v kapse nejeden nečekaný zvrat.
Kromě pořádků v pohádce má ale ještě na starosti jeden malostranský činžák, kde dělá domovnici a kde se zrovna desetiletý Jirka trápí pro svého nemocného psa Dódu. Kouzelnici Micimutr nezbývá, než oba světy propojit a všechny tak trochu popostrčit ke šťastnému konci. Vždycky se ale drží jasného pravidla, musíš udělat první krok, pak teprve ti můžou kouzla pomoci.

TrailerTrailer


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Formát DVD v krabičce (14mm)
Rok natočení 2011
Zvuk CZ 2.0
Titulky CZ pro neslyšící