The Program: Pád legendy - DVD

Značka: Náš kód: 100000476009

Partnerský prodej

The Program: Pád legendy - DVD

Vzrušující příběh cyklistické kariéry Lance Armstronga. Na přelomu tisíciletí Lance Armstrong i jeho američtí kolegové dominují cyklistice a mění tento dříve ryze evropský sport na světový fenomén… Celý popis

99

99 Kč včetně DPH

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100000476009

Popis

Popis produktu

USA

Režie: Stephen Frears

Hrají: Ben Foster, Chris O'Dowd, Dustin Hoffman, Lee Pace, Jesse Plemons, Bryan Greenberg, Guillaume Canet, Laura Donnelly, Hugh O'Brien

Délka: 99 min.

Formát obrazu: 16:9 (2,40:1)

Vzrušující příběh cyklistické kariéry Lance Armstronga
Na přelomu tisíciletí Lance Armstrong i jeho američtí kolegové dominují cyklistice a mění tento dříve ryze evropský sport na světový fenomén. Lance Armstrong zápasí s rakovinou a po celkem sedmi vítězstvích na Tour de France odchází do sportovního důchodu jako jeden z největších sportovních hrdinů naší doby s miliony dolarů v kapse.

Irský sportovní novinář David Walsh je nejprve okouzlen talentem a lidským charismatem Lance Armstronga. Avšak postupem času začíná být přesvědčený, že jeho výkony jsou podpořené zakázanými dopingovými látkami. Walsh, hnaný touhou dokázat svou pravdu, začne shromažďovat důkazy, které nakonec Armstronga odhalí jako největšího podvodníka v historii sportu.
A i dnes je Armstrong jedněmi oslavován a druhými zatracován. Jedno je však jisté – Lance Armstrong měl vítězství v krvi!

TrailerTrailer


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Formát DVD v krabičce (14mm)
Rok natočení 2015
Zvuk EN 5.1., CZ 5.1
Titulky CZ