X-Men - Blu-ray

Značka: Náš kód: 100001756295
 X-Men   - Blu-ray

Partnerský prodej

X-Men - Blu-ray

Profesor X, Wolverine, Storm, Jean Grey, Rogue, Cyclops, Magneto, Toad, Mystique, Sabretooth jsou mutanti s mimořádnými schopnostmi. Ale pro lidi, kteří takovéto schopnosti nemají, je velice těžké mutanty akceptovat a neubránit se strachu… Střet se blíží Celý popis

299

299 Kč včetně DPH

Popis

Popis produktu

USA

Režie: Bryan Singer

Hrají: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Ian McKellen, Famke Janssen, James Marsden…

Délka: 104 min.

Formát obrazu: 16:9, 1080p

Nedaleká budoucnost. Po celé planetě se rodí děti s X-faktorem v genech, který jim dává zvláštní sílu – třeba ničivý laserový pohled nebo schopnost létat, či přesunovat předměty nebo ovládat počasí. Profesor X, Wolverine, Storm, Jean Grey, Rogue, Cyclops, Magneto, Toad, Mystique, Sabretooth jsou mutanti s mimořádnými schopnostmi. Ale pro lidi, kteří takovéto schopnosti nemají, je velice těžké mutanty akceptovat a neubránit se strachu.
Nejcitelněji potřebu naučit mutanty, jak pracovat se svou zvláštní silou a mít nad ní kontrolu má profesor Charles Xavier – světově uznávaný telepat – mutant. Zřídí speciální školu a jeho záměrem je, aby se žáci chovali tak, aby se svět odnaučil strachu před nimi. Xavier přijímá dva nové žáky. Je to Logan – osamělý silák a Rogue, která může přijmout jakoukoliv sílu i paměť ze všeho, čeho se dotkne. Proti filosofii profesora Xaviera stojí senátor Kelly, který by mutanty nejradši zlikvidoval. 

TrailerTrailer


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Formát BD v krabičce
Rok natočení 2009
Zvuk CZ 2.0, EN 5.1 DTS-HD
Titulky CZ, EN