Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 21621280

Hs Hop-Sport Eliptický trenažér HS-070C Buzz grafitový

Hs Hop-Sport Eliptický trenažér HS-070C Buzz grafitový

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Eliptický trenažér HS-070C Buzz je zařízení určené pro náročné uživatele. Stroj je stabilní a díky masivní konstrukci (18 kg Flywheel System) vám umožňuje provádět trénink v bytě nebo domácí posilovně na skutečně nejvyšší úrovni.  Celý popis
14 914 Kč
Zboží od: Hop-Sport
14 914 Kč
Doprava zdarma
S novou kartou za

24.4.2024 na vaší adrese

Popis

Eliptický trenažér HS-070C Buzz je zařízení určené pro náročné uživatele. Zařízení je mimořádně stabilní a díky masivní konstrukci (18 kg systém setrvačníku) Vám umožňuje provádět trénink přímo v bytě nebo domácí tělocvičně na skutečně nejvyšší úrovni. Plynulý, elektronicky řízený magnetický odpor zajišťuje naprosté pohodlí při používání. Eliptický trenažér zaručuje rychlé a efektivní obohacení tréninku a zlepšení celkové fyzické kondice. Ergonomický design a široké nášlapy zaručují, že trénink na tomto zařízení nezatěžuje kolena a klouby a zároveň je zcela plynulý a bezpečný. Pozor! Tablet a láhev na vodu zobrazené na obrázcích nejsou součástí zařízení.

Multifunkční tréninkový počítač

Tréninkový počítač umožňuje ovládat nejdůležitější parametry: čas, rychlost, vzdálenost, kalorie a pulz. Navíc funkce Recovery Vám umožňuje provést orientační test tělesné kondice. Body Fat určí hladinu tělesného tuku a dotykové senzory Vám umožní měřit Váš puls. Zajímavý je i program HRC, který je řízen prací Vašeho srdce. Obtížnost tréninku bude po celou dobu přizpůsobena Vašemu pulsu.

Dotykové snímače pulsu

Prohlédněte si svůj puls s citlivými dotykovými senzory umístěnými v rukojetích! Výsledek měření se zobrazí na displeji. Během tréninku stačí položit ruce na ně, abyste ho zkontrolovali. Správný puls je klíčovým prvkem pro urychlení dosažení vašeho cíle. Ať už jde o spalování tuků, zlepšení kondice nebo posílení vytrvalosti – optimální tep vám vždy pomůže dosáhnout výsledků efektivněji!

Transportní válečky

Po tréninku se nemusíte obávat, že Vaše obývák bude stále vypadat jako tělocvična.  Díky funkčním transportním válečkům, zabudovaným do předního stabilizátoru, můžete zařízení snadno přesunout na jiné místo.

Protiskluzové nášlapy

Bezpečnost během tréninku je nezbytná, a proto je trenažér vybaven širokými protiskluzovými nášlapy pro chodidla. Díky nim si můžete být jisti, že Vaše nohy se nebudou pohybovat, což Vám umožní koncentrovat se na tréninku.

Magnetický systém odporu

18 kg magnetický odporový systém Flywheel zaručuje, že trénink na eliptickém trenažéru Buzz nepřetíží vaše kolena. Díky němu je provoz zařízení také plynulá a tichá – můžete cvičit bez obav z vyrušování sousedů nebo buzení dětí.

Držák na láhev

Nezapomeňte na hydrataci během dlouhodobých a intenzivních tréninků! Na předním rámu zařízení, pod počítačem, je držák na láhev – nemusíte si dělat přestávky během cvičení, abyste sáhli po vodě. Pozor: láhev na vodu není součástí zařízení

Systém dvojitých kolejníc

Eliptický trenažér Buzz je vybaven systémem dvojitých kolejnic, na kterých se pohybují nožní podložky. Použití dvojitých kolejnic poskytuje nejvyšší komfort během cvičení. Bez ohledu na hmotnost uživatele je trénink plynulý a tichý.

Vyrovnávací patky

Možnost přesného vyrovnání stroje s vyrovnávacími nožičkami umístěnými v předním a zadním stabilizátoru umožňuje eliminovat možný problém nerovného terénu. Nožičky mají až 6 možných nastavení – zařízení lze perfektně umístit na jakýkoliv povrch a váš trénink bude pohodlný a bezpečný.

Technické údaje:
Výrobce: Hop-Sport
Model: HS 070C BUZZ
Hmotnost zařízení: 51 kg
Nosnost: 150 kg
Délka kroku: 400 mm
Faktor Q: 180 mm
Napájení 230V 
Systém odporu: 18 kg
Měření pulsu: Ano
Elektronické nastavení odporu: 16 stupňů
Systém odporu: magnetický
Rozměry nášlapů: 39 × 14 cm
Protiskluzové nášlapy: Ano (sklon 2 ° dovnitř)
Nivelační nožičky: Ano (vyrovnávání při nerovném povrchu)
Transportní kolečka: ano
Výška 169 cm
Šířka 62 cm
Délka 165 cm
Rozměry balíku: 121 × 76 × 45 cm
Specifikace počítače

Čas: ano
Rychlost: Ano
Vzdálenost: Ano
Spálené kalorie: Ano
Tep: Ano