Fixed Pouzdro typu kniha Opus pro Motorola Moto E6 Play FIXOP-480-BK, černé
399 Kč

Flipové pouzdro z umělé kůže vašemu Motorola Moto E6 Play padne jako ulité. Fixed Pouzdro typu kniha Opus FIXOP-480-BK kombinuje tradiční flip s pevným zadním krytem, takže váš telefon ochrání jako sejf. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce telefonu v obalu nijak omezené.

Fixed Pouzdro typu kniha Opus pro Motorola Moto G8 Play FIXOP-479-BK, černé
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Flipové pouzdro z umělé kůže vašemu Motorola Moto G8 Play padne jako ulité. Fixed Pouzdro typu kniha Opus FIXOP-479-BK kombinuje tradiční flip s pevným zadním krytem, takže váš telefon ochrání jako sejf. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce telefonu v obalu nijak omezené.

Fixed Pouzdro typu kniha Opus pro Motorolu Moto G7, černé FIXOP-425-BK
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elegantní ochranné flipové pouzdro na vaši Motorolu Moto G7. Fixed Opus je vyrobeno z kvalitní syntetické kůže, zavírá se na magnet a chrání váš smartphone skutečně ze všech stran. Vevnitř najdete několik praktických kapsiček na platební kartu nebo bankovky. Ovládání telefonu zůstává plně zachováno.

Fixed Pouzdro typu kniha Opus pro Motorola One Vision, černé (FIXOP-442-BK)
399 Kč 234 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Flipové pouzdro typu kniha Opus pro Motorola One Vision, černé (FIXOP-442-BK) s magnetickým zapínáním slouží jako ochrana vašeho mobilu a navíc má praktické kapsičky na kreditní karty nebo bankovky. Nebrání přístupu k ovládacím prvkům telefonu. Je vyrobeno z PU kůže a zajišťuje ochranu před pády a poškozením mobilu.

Fixed Pouzdro typu kniha Opus pro Motorola Moto G8 Power Lite FIXOP-548-BK, černé
399 Kč

Novinka

Flipové pouzdro z umělé kůže vašemu Motorola Moto G8 Power Lite padne jako ulité. Fixed Pouzdro typu kniha Opus FIXOP-548-BK kombinuje tradiční flip s pevným zadním krytem, takže váš telefon ochrání jako sejf. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce telefonu v obalu nijak omezené.

Fixed Pouzdro typu kniha Opus pro Motorola G8, černé, FIXOP-515-BK
399 Kč

Novinka

Uložte svůj krásný mobil Motorola G8 do oázy bezpečí, kterou představuje pouzdro typu kniha Opus FIXOP-515-BK od značky Fixed s elegantním designem, otevíráním přes magnet a řadou přihrádek na karty i bankovky. Nabízí ochranu před poškrábáním, pády, nečistotami a je vyrobené z odolné PU kůže.