Celly Wally kryt kniha pro iPhone 11 (WALLY1001)
399 Kč 243 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pouzdro na telefon Celly Wally kryt kniha pro iPhone 11 (WALLY1001) s transparentní vaničkou uvnitř pro vyšší stupeň ochrany. Na zadní straně je otvor pro fotoaparát a kryt poslouží také jako stojánek. Pouzdro z umělé kůže disponuje praktickými vnitřními kapsami na karty. Zavírání pouzdra na magnet.

Fixed Pouzdro typu kniha Opus pro Apple iPhone 11, černé (FIXOP-428-BK)
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Flipové pouzdro FIXED Opus pro Apple iPhone 11, černé (FIXOP-428-BK) ochrání váš telefon před poškrábáním a nečistotami a to včetně displeje díky odklápěcí přední straně na magnet. Pouzdro je vyrobeno na míru daného telefonu, takže umožňuje pohodlný přístup k ovládacím tlačítkům a konektorům.

Karl Lagerfeld Cardslots Book Pouzdro pro iPhone 11 Black (EU Blister), KLFLBKSN61FKICK
790 Kč 635 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Originální značkové ochranné pouzdro Cardslots Book pro iPhone 11 v černém provedení od výrobce Karl Lagerfeld ochrání váš mobilní telefon před poškrábáním a nečistotami. Chrání zadní stranu i displej a je doplněno zavíracím flipem. Uvnitř jsou 3 praktické sloty na platební karty či hotovost. Samozřejmostí jsou pak výkroje pro tlačítka a fotoaparát přesně padnoucí na tento typ telefonu.

Karl Lagerfeld Ikonik Book Pouzdro pro iPhone 11 Black (EU Blister), KLFLBKSN61FIKPU
790 Kč 649 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Originální značkové ochranné pouzdro Ikonik Book pro iPhone 11 v černém provedení od výrobce Karl Lagerfeld ochrání váš mobilní telefon před poškrábáním a nečistotami. Chrání zadní stranu i displej a je doplněno zavíracím flipem. Uvnitř jsou 3 praktické sloty na platební karty či hotovost. Samozřejmostí jsou pak výkroje pro tlačítka a fotoaparát přesně padnoucí na tento typ telefonu.

Nillkin Qin Book Pouzdro pro iPhone 11 Black 2448595
349 Kč 338 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Flipový kryt na váš iPhone 11. Nillkin Qin Book je vyrobený z kvalitní syntetické kůže, která neklouže a dlouho vydrží. Potěší vás precizně zpracovanými výřezy, praktickou kapsičkou na platební kartu i pohledným zpracováním s lesklým, jemně strukturovaným povrchem.