FoxCam FOXcam RANGER

Značka: FoxCam Náš kód: 100004530009

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

FoxCam FOXcam RANGER

Novinka 2018 FOXcam RANGER! Hledáte levnou fotopast a zároveň nechcete šlápnout vedle? FOXcam RANGER je fotopast přímo pro Vás! Levná fotopast na ochranu majetku a proti zlodějům, která vás překvapí skvělým poměrem cena/výkon. Celý popis

2490

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100004530009

Popis

Popis produktu

Nová inovativní značka FOXcam přináší nový model RANGER, který byl speciálně vyvinut jako fotopast vhodná pro ostrahu majetku. Velkou předností je funkce časovače a nekonečné smyčky. Fotopast pohání nové patentované technologie pro zvýšení účinnosti záznamu pohybu FOXmove. Kvalitu noční i denní scény s minimem šumu zvyšuje technologie FOXraw.

 

Technologie FOXmove zvyšuje dosah PIR čidla fotopasti na hranici 17 metrů! FOXraw technologie zvyšuje ostrost a hloubku barev. Noční snímky s minimem šumu a lepší čitelností až na vzdálenost 12 metrů!

Funkce časovače a nekonečné smyčky SD karty dělá z tété levné fotopasti velmi učinný nástroj pro ostrahu domů, chat, zahrad, garáží a jiných prostor.

Na své si přijdou i milovníci přírody a myslivci. Obrysově je možné vidět zvěř na vzdálenost až 18 metrů!

 

TIP: FOXcam fotopasti podporují dobíjecí batetie. Víte, že používáním dobíjecích baterií můžete přes sezónní období ušetřit stovky korun?

 

Nové technologie značky FOXcam

FOXmove

FOXmove je patentovaná technologie, která posouvá fotopasti FOXcam daleko před konkurenci. Dle testů je fotopast schopna pořídit o 30 – 60% fotografií více, než běžné, dražší fotopasti. Co to znamená? Jednoduše fotopast dokáže pořídit více záznamů, a tím minimalizovat možné ztráty, které mohly vzniknout v důsledku nevhodně zvolené fotopasti.

FOXraw

FOXraw je patentovaná technologie pro zpracování obrazu ze surových dat C-mos čipu. Konkurenční fotopasti využívají universální běžné algoritmy, které ve výsledku přináší běžný obraz. FOXraw minimalizuje šum noční scény a za předpokladu dostatečného osvětlení vytvoří úžasné denní fotografie s maximální  hloubkou ostrosti a barev. Automatika fotopasti nastaví při noční scéně dostatečně rychlou expozici, která minimalizuje rozmazání pohybem. Tuto funkci oceníte zejména při ostraze majetku!


FOXraw vykouzlí nadherné snímky

FOXraw je špičková technologie, která dodá pořízeným snímkům správný kontrast, hloubku a gamut. Noční scéna je vykreslena dle křivky, bez přepalu i na krátkou vzdálenost při použítí dostatečně rychlé expotice  = minimalizace rozmazání pohybem!

 


Pohodlné a přesné zaměření fotopasti na cíl

Díky vestavěné LCD obrazovce v přední části stačí fotopast zapnout, pořídit manuálně fotografii a udělat korekci přesného zaměření!

RANGER zaměříte rychle a hlavně jednoduše!


Nastavte pracovní dobu fotopasti

FOXcam Ranger podporuje nastavení pracovní doby fotopasti. Můžete tak jednoduše fotopast nastavit, aby pracovala pouze v určitou hodinu od .. do.

Bezkonkurenční detekčení rozsah PIR čidla

Technologie FOXmove přináší větší citlivost s potlačením nežádoucích spouštěčů externích vlivů.Bekonkurenční detekčení dosah PIR čidla

Multizónová detekční zóna technologie FOXmove umožňuje dosáhnout větší selektivity a prodlužuje detekční vzdálenost až o 34%!


Velmi malá fotopast s vysokým výkonem

FOXcam RANGER disponuje rozměry 105×78×50 mm. Svým výkonem a podporovanými funkcemi se vyrovná dražším fotopastem!


Dodpora dobíjecích baterií

Fotopasti FOXcam podporují dobíjecí baterie typu AA. Díky tomu můžete ušetřit značnou částku na provozních nákladech

Největší přednosti

 • Nejvýhodnější fotopast na trhu v proměru cena/výkon = podpora časovače, nekonečná smyčka, velmi vysoká obrazová kvalita.
 • Miniaturiní rozměry = fotopast dobře ukryjete
 • Neviditelný osvit a nadstandardní PIR prodleva - od 5 s do 60 min.
 • Přední LCD obrazovka pro přesné zaměření

 

Fotopast je vhodná:

 • ke střežení chaty či auta – vidí do vzdálenosti 12 metrů,
 • k ochraně proti vandalizmu a řešení sousedských naschválů,
 • pro myslivce k monitoringu zvěře – poskytuje neviditelný osvit.

 

Jak fotopast funguje v praxi

 1. Fotopast je v pohotovostním režimu.
 2. V případě detekce pohybu PIR čidlem se fotopast spustí a pořídí fotografii monitorovaného prostoru.
 3. Tuto fotografii pak uloží na SD kartu.
 4. Fotopast můžete naprogramovat pro určitý čas.

 

Jednoduché ovládání

Stačí vložit SD kartu a baterie. Fotopast se ovládá pomocí tlačítek v přední části, není nutné jí otevírat ani sundávat ze stromu. Díky českému menu je nastavení velmi přehledné, rozdělené do dvou částí. Nastavíte hodiny, prodlevu focení, případně časovač. HOTOVO.

Přední obrazovka pro přesné zaměření – díky barevné LCD obrazovce dokážete fotopast přesně zaměřit.

Výměna baterií

Výměna nemůže být jednodušší. Otevřete fotopast, vložíte nové baterie a máte hotovo! Doporučujeme provozovat fotopast s více SD kartami. 

SD kartu se záznamy si odnášíte domů, druhou vložíte do fotopasti.

 


 

Kvalita videa


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Barva skříňky šedá
Časosběr ano
Zvukový záznam videa ano
České menu ano
Závit pro stativ ano
SMS ovládání ne
GSM brána ne
Viditelnost blesku neviditelný 940 nm
Rozlišení fotografie 14 mpx
Použití myslivost, ochrana majetku