Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6894052

Hansaplast Sprej na rány 50 ml

Hansaplast Sprej na rány 50 ml

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Sprej na rány je vhodný pro antiseptické čištění akutních poranění například řezných ran, oděrek, popálenin 1. stupně a drobnějších popálenin 2. stupně a otevřených puchýřů. Lze používat také na chronická poranění a jako pooperační péči o rány dle pokynů vašeho lékaře. Celý popis
111 Kč
Prodává Vivantis
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
111 Kč
S novou kartou za

Již zítra k osobnímu odběru
Prodejny
16.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Sprej na rány je vhodný pro antiseptické čištění akutních poranění například řezných ran, oděrek, popálenin 1. stupně a drobnějších popálenin 2. stupně a otevřených puchýřů. Lze používat také na chronická poranění a jako pooperační péči o rány dle pokynů vašeho lékaře.

Vhodný pro děti a citlivou pokožku.

  • Rychlé a bezbolestné čištění ran 
  • Chrání rány před infekcí
  • Bezbarvý sprej s velmi dobrou kožní snášenlivostí
Složení:

0,1% decyl glukosid tenzid a 0,04% polyhexanid (PHMB) v Ringerově roztoku

Jak používat:

Zastavte krvácení. Nastříkejte ze vzdálenosti cca 10 cm na celou ránu pro odstranění veškerých nečistot a viditelných částic. V případě potřeby zopakujte. Ránu a její okolí jemně vysušte. Pro snadnější odstranění lze použít na přischlé či přilepené krytí k ráně.

 Vyčistěte ránu tímto Sprejem na rány, který ji účinně ochrání před infekcí.  Pro nerušené hojení ránu chraňte před vnějšími vlivy, jako jsou nečistoty a bakterie. Zakryjte ránu náplastí nebo sterilním krytím. Podpořte přirozený proces hojení rány a zmírněte riziko tvorby jizev pravidelným nanášením Masti na rány, dokud se vaše poranění zcela nezahojí. Upozornění:

V případě větších poranění se silným výpotkem nebo známkami infekce se obraťte na lékaře. – U popálenin se v případě nejasností ve stupni popálení obraťte na lékaře. – Pouze pro vnější použití na rány. – Pokud začne poraněná oblast rudnout, otékat či bolet, její stav se zhorší nebo se nezačne hojit během několika dní, obraťte se na lékaře. – O použití u těhotných a kojících žen a dětí do dvou let se před používáním poraďte s lékařem. Nepoužívejte: – v kombinaci s dalšími lokálními přípravky na stejnou oblast. – v kombinaci s aniontovými surfaktanty, mýdly, oleji, gely atd. – v případě známých alergií na některou ze složek. – ve středním a vnitřním uchu nebo v oblasti očí. – nepřetržitě déle než 30 dní. – Nepolykejte. Vedlejší účinky: Nelze vyloučit, že v některých vzácných případech se může během používání objevit podráždění či vyrážka. Pokud zaznamenáte takovou reakci nebo v případě dalších příznaku, přerušte používání a obraťte se na lékaře. Pokud zaznamenáte neočekávané či potenciálně závažné příznaky po použití tohoto výrobku, informujte prosím vašeho lékaře či lékárníka, výrobce a vaši národní zdravotnickou autoritu.