Nutrend Endurosnack 10 x 75 g ostružina
450 Kč 329 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Gel Nutrend Endurosnack 10 × 75 g ostružina je ideální zdroj energie s postupným uvolňováním. Díky vzájemné kombinaci účinných látek je vhodný pro kontinuální a dlouhodobé zásobení organismu energií.

Warrior Cyclic 400 g
385 Kč 349 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pokročilý před a intra-tréninkový sacharidový doplněk navržený speciálně pro posílení výdrže, vytrvalosti, svalové pumpy a výkonu. Obsahuje pokročilou formu sacharidu – cyklický dextrin v kombinaci s citrulin-malátem.

Weider Energy Boost Gel + Kofein 42g
35 Kč 28 Kč
+ doprava zdarma

Energy Boost gel je směs sacharidů, vitamínů, minerálů, aminokyselin a hroznového cukru, pro okamžité doplnění energie před, během a okamžitě po tréninku. Energy Boost gel je ideální doplněk stravy ve dnech Vašich nejtěžších tréninků, nebo vždy, kdy potřebujete doplnit energii.

Nutrend Endurosnack 75g
48 Kč 43 Kč
+ doprava zdarma

Energetický gel představuje ideální zdroj energie. Gelové produkty mají uplatnění při náročné sportovní aktivitě s vysokou tepovou frekvencí, kdy tělo není schopno přijímat pevnou stravu.

Weider Rush RTD 250ml
50 Kč 39 Kč
+ doprava zdarma

RUSH RTD obsahuje exkluzivní kombinaci pečlivě vybraných ingrediencí, které vám pomohou získat více energie a síly. Díky tomuto nápoji budete moci zlepšit své zaměření a motivaci během tréninku.

Nutrend Carbosnack 50 g
32 Kč 29 Kč
+ doprava zdarma

Rychlá energie ve formě gelu. Zcela inovovaný CARBOSNACK GEL nabízí mnohem více energie než původní receptura. Gelové produkty mají uplatnění při náročné sportovní aktivitě s vysokou tepovou frekvencí, kdy tělo není schopno přijímat pevnou stravu.

Wellness Food Speed 8 10x 20ml.
490 Kč 420 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

SPEED 8 je mozkový stimulant s komplexním působením ovlivňující neurovegetativní i psychosomatiskou část regulačních pochodů v organizmu. Ideální při zátěži a především v případech mimořádných fyzických a psychických výkonů.

High5 EnergyGel Caffeine 40 g
35 Kč 29 Kč
+ doprava zdarma

EnergyGel Caffeine je lehce stimulující, osvěžující a chutný gel nabitý lehce stravitelnou energií.. Vyvážená směs sacharidů je doplněná o 30 mg kofeinu.. Energy Gel Caffeine není tuhý, ani příliš sladký jako obyčejné gely dostupné tzv..

Nutrend GUTAR ENERGY SHOT 20x 60 ml
700 Kč 630 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pro náročné výkony je potřeba být připravený a maximálně soustředěný.. GUTAR ENERGY SHOT je ten pravý výrobek, který vás nakopne na blížící se výkon..

Penco Energetický gel LONG TRAIL REFILL Citron
429 Kč

Ekonomické a ekologické balení obsahuje 19 dávek skvělého gelu bez přidaných zahušťovadel. Nově obsahuje unikátní disacharid Palatinosu s nižším glykemickým indexem a postupným uvolňováním energie.

Nutrend Carbosnack 12x 55g meruňka
348 Kč 289 Kč

Nutrend Carbosnack 12×55g meruňka je energetický gel určený pro okamžité doplnění energie. Díky vzájemné kombinaci vybraných druhů sacharidů je zaručena rychlá a efektivní funkčnost produktu.

Nutrend Carbosnack 12 x 55 g zelené jablko
348 Kč 289 Kč

Nutrend Carbosnack 12×55g zelené jablko je energetický gel určený pro okamžité doplnění energie. Díky vzájemné kombinaci vybraných druhů sacharidů je zaručena rychlá a efektivní funkčnost produktu.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Gely pro sportovce.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Gely pro sportovce výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Gely pro sportovce akce.