SAGE BGR820

Značka: SAGE

Doprava zdarma

SAGE BGR820

Elektrický gril Sage BGR820 v nerezovém provedení je ideální pro přípravu různých druhů grilovaného masa, mořských plodů, zeleniny a sendvičů. Díky speciálním senzorům se teplota desek při položení pokrmu efektivně vyrovnává a grilování je tak znatelně rychlejší. Celý popis

6990
6 990 Kč včetně RP a DPHMaloobchodní cena: 8 990 Kč, Ušetříte 2 000 Kč (22 %)

  Náš kód: 1107091

Popis

Popis produktu

Klíčové vlastnosti grilu Sage BGR820

 • Senzor Element IQ vyrovnávání teploty pro rychlejší ugrilování
 • Podsvícený LCD displej
 • Nepřilnavý povrch Quantanium
 • Vyjímatelné grilovací desky
 • Dvojí použití ve formě kontaktního grilu nebo jako otevřeného BBQ grilu 

Nemarněte čas čekáním

Profesionální sensory umístěné v grilovacích deskách nepřetržitě zjišťují výkyvy teplot na povrchu a vyrovnávají je. Zapuštěná topná tělesa v grilu udržují stálost nastavené teploty. Celý tento proces maximálně uspíší přípravu pokrmu a sníží dobu předehřátí desek. Ani údržba spotřebiče vás nijak nezdrží. Pro uvolnění horní nebo spodní desky z grilu stačí zmáčknout speciální tlačítko. Tak budete moci desky ve vteřině vyjmout nebo libovolně prohodit. Nemusíte mít strach, že byste spotřebič rozbili špatným vložením desek. Pokud by byly nesprávně uchyceny, na displeji se zobrazí varovné hlášení.

Grilování s přehledem

Gril Sage BGR820 s vámi bude komunikovat prostřednictvím podsvíceného LCD displeje. Ten přehledně zobrazuje nastavenou dobu časovače a teplotu. Stejně tak se zobrazí i zvolené režimy Low pro nejnižší stupeň, Panini ideální pro sendviče a nejvyšší Sear pro maso a rychlé předehřátí. Na první pohled bude vše zcela jasné. Pokud nastane jakákoliv chyba, gril ji nahlásí rozsvícením na displeji. Funkce automatického vypnutí pojistí, aby kontaktní elektrický gril nezůstal omylem zapnutý. Po jedné hodině nečinnosti zastaví ohřev. Chytrý LCD displej na to upozorní signálem OFF a následným zhasnutím.

Tipy na grilování

Kontaktní gril Sage BGR820 je ideální pro zápékání různých typů chleba (bílý, celozrnný, foccacia, bagety). Sladké pečivo (rozinkový chléb, vánočky apod.) je možné také opékat, ale bude rychleji tmavnout vzhledem k vysokému obsahu cukru. Jelikož gril disponuje nepřilnavou vrstvou, nemusíte potírat desky máslem, margarínem nebo jiným tukem.


S kvalitním povrchem jde vše líp…

Speciální nepřilnavý povrch Quantanium zamezí nadužívání oleje, protože se jídlo prakticky nebude připékat. Obě desky, žebrovaná i plochá, jsou velice odolné proti poškrábání a snesou i kovové materiály, vyjma ostrých předmětů. Díky tomu získá vaše grilování nové rozměry a bude jistě zdravější. 

Multifunkční grilování podle nálady

Variabilní výškové nastavení horní desky dovolí šetrně připravit jakoukoliv pochoutku. Po uzamčení desky v požadované výšce se už nebudete muset bát o křehké pokrmy jako například ryby. Unikátní konstrukce stolního grilu Sage BGR820 navíc umožní obrátit opékací plochu na polohu otevřeného barbecue, ideálního na špízy a steaky. 

Obsah balení

 • Vyjímatelná odkapávací miska na tuk a šťávu

Vlastnosti

 • Funkce konverze jednotky teploty (°C/°F)
 • Světelná indikace připojení k síťové zásuvce a nahřátí grilovacích desek
 • Snadná údržba a čištění
 • Funkce časovače (až 30 minut)
 • Horní grilovací deska – žebrovaná
 • Spodní grilovací deska – plochá

Technické parametry

Příkon 2400 W
Napětí 220 – 240 V ~ 50 Hz
Rozměry 18 × 43 × 38 cm (v × š × h)

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ grilu kontaktní, stolní
Druh grilovací plochy rovná/žebrovaná
Termoregulace ano
Odkapávací nádoba ano
Nepřilnavý povrch ano
Vyjímatelný rošt ano
Šířka 43 cm
Hloubka 38 cm
Výška 18 cm
Hmotnost 8.76 kg
Příkon 2400 W
Barva nerezová
Smart ne