Logitech G240 Gaming Mouse Pad (943-000044)

Logitech G240 Gaming Mouse Pad (943-000044)

Herní podložka Logitech G240 Gaming Mouse Pad s látkovým povrchem nabízí všem herním nadšencům pevný a flexibilní základ. Povrch se vyznačuje středním třením, což ocení hráči používající myši s nižším DPI. Podložka je lehká, snadno svinutelná a s gumovou protiskluzovou základnou. Celý popis
497 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Od prodejce MALL

Skladem 5+ kusů

Již zítra k osobnímu odběru
Prodejny
 
Již zítra při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 581353

Popis

Látkový povrch podložky G240 umožňuje ideální povrchové tření pro hraní s nízkými hodnotami DPI, díky čemuž usnadňuje ovládání myši a umožňuje přesné umisťování kurzoru. Konzistentní struktura povrchu umožňuje zlepšit výkon snímačů, zejména při použití s herními snímači Logitech G. Měkká gumová základna pak zajišťuje stabilitu bez nutnosti obětovat pohodlí.

Vlastnosti

Stvořeno k ovládání

Hráči používající nízké nastavení hodnot DPI budou při zahájení či ukončení rychlého pohybu těžit ze středního odporu základny myši. Látkový povrch podložky G240, tepelně opracovaný při teplotách okolo 200° C, poskytuje ideální míru tření pro manévry při nízkém nastavení hodnot DPI.


Stabilní výkon i na okrajích

Složité vzory a designové prvky mohou narušovat výkon snímače. Podložka G240 se vyznačuje konzistentní strukturou povrchu. Umožňuje tak snímačům lépe snímat povrch pro účely přeměny pohybů myši na pohyb kurzoru, a zlepšovat tak výkon na nekonzistentních či špinavých površích stolů.


Společně to jde lépe

Ať už s optickou nebo laserovou myší, podložka G240 poskytne hráčům vylepšenou přesnost snímače. Podložka G240 disponuje strukturou povrchu srovnatelnou s optimálním testovacím prostředím pro myši Logitech G.


  • Gumová základna, pevně spojená s látkou, pomáhá udržovat flexibilní povrch na místě, a zabraňuje tak zvlnění látky před myší, což by mohlo narušovat její plynulý pohyb.

  • Při tloušťce pouhý 1 mm si podložka G240 zachovává nízký profil. Měkká látka zvyšuje pohodlí při pohybech zápěstí sem a tam přes okraj podložky.

  • Díky své flexibilní konstrukci je možné podložku G240 pro účely cestování snadno svinout, a zase rozvinout, když chcete hrát. Když si podložku budete chtít vzít na síťovou herní akci, chraňte ji pomocí šestihranného obalu.

Stále váháte? Podívejte se na video.

G240 Gaming Mouse Pad

Specifikace:

  • P/N: 943–000044
  • Šířka: 340 mm
  • Hloubka: 280 mm
  • Tloušťka: 1 mm
  • Hmotnost: 90 g (přibližně)

Obsah balení:

  • Podložka pod myš
  • Uživatelská dokumentace

Užitečné odkazy: