Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6397002

Corsair K57 RGB Wireless, US (CH-925C015-NA)

Corsair K57 RGB Wireless, US (CH-925C015-NA)

Zatím nehodnoceno
Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Herní drátová/bezdrátová klávesnice se 110 tlačítky s podporou Bluetooth, 8 tlačítek s funkcí anti-ghosting; interní baterie slouží pro až 35 hodin hraní s RGB podsvícením nebo 175 hodin bez něj. Celý popis
2 290 Kč
2 190 Kč
Prodává CZC.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
2 290 Kč
2 190 Kč
Poslední kus
Levněji s novou kartou za

27.5.2022 - 30.5.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Bleskurychlé bezdrátové spojení: Corsair K57

Skvělá herní klávesnice značky Corsair, která využívá specifického velmi rychlého bezdrátového připojení. Odezva na akci je tak velmi rychlá a téměř nerozlišitelná od klasického drátového spojení s počítačem.

Hlavní přednosti

  • Dokonale podsvětlená
  • Podporuje tři typy připojení k počítači
  • Anti-ghosting
  • Odnímatelná dlaňová opěrka

Na výběr ze tří připojení

Periferie je vybavena klasickým USB připojením, které slouží také pro dobíjení interní baterie v klávesnici. K dispozici je však rovněž již výše zmíněná bezdrátová technologie Slipstream, která pracuje na kmitočtu 2,4 GHz a jako třetí pak doplněk v podobě Bluetooth rozhraní. 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Bohatá výbava

K57 je vybavena řadou prvků, které usnadňují její používání. V prvé řadě to j příkladná podpora maker, kvalitní tiché klávesy, uzamčení Win kláves, tlačítka pro ovládání multimédií a odnímatelná opěrka pro dlaně.

Synchronizujte osvětlení

Software CORSAIR iCUE umožňuje živé dynamické ovládání osvětlení, sofistikované programování makra a synchronizaci osvětlení celého systému napříč kompatibilními periferiemi CORSAIR, chladiči, ventilátory a dalšími.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Užívejte si skvělého herního pohodlí s touto klávesnicí se 110 tlačítky, která může fungovat jak v drátovém, tak v bezdrátovém režimu. Nabízí řadu funkčních prvků včetně 8 tlačítek s funkcí anti-ghosting, interní baterií pro až 35 hodin hraní s RGB podsvícením nebo 175 hodin bez něj, odnímatelnou opěrku pro dlaně či zámek Win kláves. Rozhraní: USB 2.0/3.0 typu A, Bluetooth, 2,4 GHz Slipstream technologie.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.