Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6379077

C-Tech Iris, CZ/SK (GKB-08)

C-Tech Iris, CZ/SK (GKB-08)

Zatím nehodnoceno
Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Hybridní klávesnice. Kombinace mechanickým a membránových kláves. 104 kláves. Horní hliníková deska pro vynikající odolnost. Poutavé RGB osvětlení se 6 efekty. Herní režim pro deaktivaci klávesy Windows a APP. 12 multimediálních kláves s přímým přístupem. Anti-ghosting pro 25 kláves. Celý popis
Ušetříte 98 Kč 597 Kč
499 Kč
Prodává CZC.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
Ušetříte 98 Kč 597 Kč
499 Kč
Zánovní / jiní prodejci
Levněji s novou kartou za

26.5.2022 - 27.5.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

C-TECH Iris, CZ/SK

Polomechanická herní klávesnice C-TECH Iris si vás získá na plné čáře. Je kombinací těch nejlepších vlastností mechanických a membránových klávesnic. Poskytne vám přesný stisk každé klávesy s jemným dohmatem.

  • Polomechanické spínače, 104 kláves
  • Horní hliníková deska pro vynikající odolnost
  • Poutavé RGB osvětlení se 6 efekty
  • Herní režim pro deaktivaci klávesy Windows a APP
  • 12 multimediálních kláves s přímým přístupem
  • Anti-ghosting pro 25 kláves

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Anti-ghosting a WinLock

Tyto dvě funkce jsou nezbytností každého hráče. Proto u Iris rozhodně chybět nemohou. funkce Anti-ghosting a WinLock zaručí že nebudete při hře vyrušováni a jako třešničkou na dortu je možná záměna kláves WSAD na směrové šipky.

Poutavé podsvícení

Zážitek z hraní podtrhuje RGB podsvícení a 6 dynamických efektů, jejichž jas nebo rychlost si můžete nastavit podle svého. Můžete si například zvolit tzv. „wave“ což je plynulý přechod RGB barev, dále pak pulsující mod resp. jednotné barevné podsvětlení. Klávesnice IRIS disponuje i uživatelským módem, kde je možno si nastavit více variabilní podsvětlení.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Super výbava

Klávesnice má klasické QWERTY rozložení se 104 klávesami, numerickým blokem a CZ/SK diakritikou. K dispozici je 12 multimediálními klávesami, díky kterým můžete snadno ovládat přehrávání hudby, upravit úroveň hlasitosti, zahájit vyhledávání nebo získat rychlý přístup k funkcím internetového prohlížeče.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Hybridní klávesnice. Kombinace mechanickým a membránových kláves. 104 kláves. Horní hliníková deska pro vynikající odolnost. Poutavé RGB osvětlení se 6 efekty. Herní režim pro deaktivaci klávesy Windows a APP. 12 multimediálních kláves s přímým přístupem. Anti-ghosting pro 25 kláves.