Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 11432439

EKSA stojánek na sluchátka RGB

EKSA stojánek na sluchátka RGB

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Stojánek na sluchátka s RGB osvětlením, tři režimy osvětlení, 2 x USB port, 3,5 mm Jack pro audio, 3,5 mm Jak pro mikrofon, 3,5 mm pro audio + mikrofon. Celý popis
890 Kč
Zboží od: Arduo
890 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
Poslední 2 kusy
S novou kartou za

21.6.2024 na výdejním místě
21.6.2024 - 24.6.2024 na vaší adrese

Popis

Stojánek na sluchátka s RGB osvětlením, tři režimy osvětlení, 2 x USB port, 3,5 mm Jack pro audio, 3,5 mm Jak pro mikrofon, 3,5 mm pro audio + mikrofon. Klíčové vlastnosti
  • Stojan pro herní náhlavní soupravu se 7.1 prostorovým zvukem: Po stažení a instalaci ovladače prostorového zvuku 7.1 z oficiálních webových stránek společnosti EKSA dokáže tento herní stojan s náhlavní soupravou po spárování s běžnými sluchátky prostřednictvím portů USB nebo 3,5mm audio konektorů poskytnout plný rozsah virtuálního prostorového zvuku 7.1, který poskytuje pohlcující herní zážitek.
  • RGB Stojan pro herní náhlavní soupravu: Stojan EKSA RGB pro náhlavní soupravu nabízí 3 režimy osvětlení, režim vícebarevného proudění, režim vícebarevného dechu a režim statického světla, které vytváří skvělou herní atmosféru. Dynamické světlo RGB lze rozdělit do 8 zón, což umožňuje různé barevné varianty. Také můžete snadno měnit režimy osvětlení nebo vypnout světlo dotykem dotykového spínače světla na otisk prstu.
  • 2 x USB porty a 3 × 3,5 mm jack porty: Tento herní stojan na sluchátka se 2 porty USB 2.0 pro přenos dat a souborů, například pro Windows, Linux, Mac, s funkcí plug and play, bez nutnosti ovladačů. Je ideální pro nabíjení smartphonu, iPadu, tabletu, ventilátoru nebo jiných chytrých zařízení USB bez elektrické zásuvky. 3 × 3,5mm porty AUX mohou podporovat různé typy sluchátek s 3,5mm audio konektorem. Tři porty jsou 2 v 1 (mikrofon a zvuk), zvukový port a port pro mikrofon.
  • Základní herní příslušenství: Stojan pro náhlavní soupravu RGB s rámem z hliníkové slitiny a protiskluzovou základnou ABS poskytuje skvělou stabilitu a chrání náhlavní soupravu před opotřebením. Pohodlně uložte svá herní sluchátka, abyste je měli vždy po ruce a přehledně. Perfektní herní dárek pro hráče.

Parametry

  • RGB osvětlení s třemi režimy osvětlení
  • 2 x USB port
  • 3,5 mm Jack pro audio
  • 3,5 mm Jack pro mikrofon
  • 3,5 mm pro audio + mikrofon