Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 7959088

ASUS ROG Cetra II, černá (90YH02S0-B2UA00)

ASUS ROG Cetra II, černá (90YH02S0-B2UA00)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Herní sluchátka, do uší, konektor USB-C, aktivní potlačení okolního hluku, režim okolí, zabudované mikrofony ve sluchátkách, podpora virtuálního 7.1 zvuku, impedance 32 ohmů, frekvenční rozsah 20 Hz – 40 kHz, citlivost mikrofonů –40 ± 3 dB, délka kabelu 1,25 m, součástí přenosné pouzdro. Celý popis
Produkt se již neprodává
3 499 Kč
Zboží od: CZC.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
3 499 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

Popis

Asus ROG Cetra II

Užívejte si vynikajícího zvuku při hraní her se sluchátky do uší ROG Cetra II společnosti ASUS, ať už jste kdekoliv, díky aktivnímu potlačení okolního hluku a režimu okolí. Budete tak mít vždy přehled jak o dění ve hře, tak o událostech okolo vás, jednoduchým stisknutím tlačítka. Rozhraní USB-C poskytuje kompatibilitu s nejmodernějšími zařízeními a detailnější ovládání pomocí aplikace Armoury Crate, včetně nastavení osvětlení.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Přednosti ROG Cetra II

  • Kvalita produktů ASUS
  • Měniče ASUS Essence
  • Aktivní potlačení okolního hluku
  • Režim okolí
  • Zabudované mikrofony ve sluchátkách
  • Nastavitelné osvětlení
  • Ovládání na kabelu
  • Sada špuntů a křidélek do uší

Pohlcující zvuk pro hraní

Měniče ASUS Essence z tekuté silikonové pryže poskytují vynikající zvukovou kvalitu, stabilnější výkon reproduktorů a opravdu silné basy. S ROG Cetra II a jeho USB-C rozhraním se snadno ponoříte do hraní, ať už hrajete na PC, Mac, ROG Phone 5 a dalších mobilních zařízeních či Nintendo Switch.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Potlačení hluku a režim okolí

Odpoutejte se od okolního světa a jeho zbytečných ruchů s aktivním potlačením okolního hluku sluchátek ROG Cetra II. Ne vždy je to však praktické a naopak potřebujete slyšet co se děje. Tvůrci mysleli i na tyto eventuality a potlačení hluku tak lze jednoduchým stisknutím tlačítka na ovladači, umístěném na kabelu, vypnout nebo přejít na režim okolí, který vám umožní plně vnímat co se okolo vás děje.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Armoury Crate

Mějte kontrolu nad ROG Cetra II se softwarem Armoury Crate. Intuitivní rozhraní vám umožní přístup k ekvalizéru, nastavení 7.1 zvuku, tvorbě audio profilů pro různé aktivity a dokonce i ovládání osvětlení na sluchátkách.

*Aplikace Armoury Crate na ROG Phone 5 umožňuje pouze ovládání osvětlení.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pohodlné nošení

Součástí balení je sada různě velkých špuntů a křidélek do uší, které vám umožní zvolit přesně takovou kombinaci, která vyhovuje vašim uším. Spojení měkké textury a designu špuntů zajišťuje lepší usazení a kvalitnější izolaci od okolního hluku. Tělo sluchátek je vyrobeno z lehkého hliníku. Jsou tak lehké a odolnější proti poškození.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Jedná se o herní sluchátka do uší s konektorem USB-C, aktivním potlačením okolního hluku, režimem okolí a zabudovanými mikrofony ve sluchátkách. Podporují virtuální 7.1 zvuk. Poskytují impedanci 32 ohmů, frekvenční rozsah 20 Hz – 40 kHz a citlivost mikrofonů -40 ± 3 dB. Jejich hmotnost je 30 gramů a délka kabelu 1,25 m. Součástí balení je přenosné pouzdro, 3 páry špuntů a křidélek do uší a pár pěnových koncovek.