Tescoma  Hmoždíř PRESIDENT (639070)
629 Kč

Vynikající pomocník do každé kuchyně v podobě masivního hmoždíře z luxusní edice PRESIDENT, který je přímo stvořený pro drcení široké škály přísad jako jsou bylinky, koření a další. Hmoždíř i s tloučkem je vyroben z masivní přírodní žuly. Vynikající také pro drcení léků pro podávání malým dětem.

Küchenprofi Hmoždíř mramor 11 cm
451 Kč

Hmoždíř mramor Küchenprofi 11 cm, je ideální na drcení koření, nebo pro výrobu lahodného pesta, omáčky či čerstvé bazalky

Cilio Hmoždíř granitový Granit Atlas 18 cm
1 034 Kč

Hmoždíř granitový Cilio Granit Atlas 18 cm, hmoždíř s paličkou je vyroben z granitu, je ideální na drcení koření, nebo pro výrobu lahodného pesta, omáčky či čerstvé bazalky

Orion Hmoždíř mramor pr. 11,5 cm
299 Kč 282 Kč

Pro milovníky bylinek a koření v kuchyni je tu praktický hmoždíř o průměru 11,5 cm od výrobce Orion. Vyroben je z mramoru, který bude i ozdobou vaší kuchyně. Provoňte svůj domov vůní bylinek na přípravu třeba domácího pesta, či vůní koření na pořádný kus masa.

Orion Hmoždíř porc. pr. 12 cm černá
176 Kč

Pro milovníky bylinek a koření v kuchyni je tu praktický hmoždíř o průměru 12 cm v černé barvě od výrobce Orion. Vyroben je z černého porcelánu, který navíc můžete umýt i v myčce. Provoňte svůj domov vůní bylinek na přípravu třeba domácího pesta či vůní koření na pořádný kus masa.

Orion Hmoždíř kamenina pr. 9 cm
148 Kč

Pro milovníky bylinek a koření v kuchyni je tu praktický hmoždíř o průměru 9 cm od výrobce Orion. Vyroben je z kameninya doplněn praktickou výlevkou. Provoňte svůj domov vůní bylinek na přípravu třeba domácího pesta, či vůní koření na pořádný kus masa.

Orion Hmoždíř litina pr. 10,5 cm
349 Kč 329 Kč

Pro milovníky bylinek a koření v kuchyni je tu praktický hmoždíř o průměru 10,5 cm od výrobce Orion. Vyroben je z litiny, která vyžaduje speciální péči. Provoňte svůj domov vůní bylinek na přípravu třeba domácího pesta, či vůní koření na pořádný kus masa.

Küchenprofi Porcelánový hmoždíř - 12 cm
529 Kč 357 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Porcelánový hmoždíř s paličkou přímo vybízí k vlastní přípravě originální směsi koření. Tradiční způsob mletí je čím dál tím populárnější. Ideální pro přípravu bylinkových past a asijské směsi.

Küchenprofi Mramorový hmoždíř na noze, 12 cm
839 Kč 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hmoždíř vyrobený z jemného mramoru dokonale rozvine chuť a zajistí jedinečný chuťový zážitek. Nezbytný pomocník na drcení čerstvých bylinek a koření. Kvalitní produkt značky Küchenprofi.

Cilio Granitový hmoždíř Salomon-30%
999 Kč 699 Kč

Akce

Hmoždíř s paličkou je vyroben z granitu. Hmoždíř je ideální na drcení koření, nebo pro výrobu lahodného pesta, omáčky či čerstvé bazalky. Průměr hmoždíře je 13 cm.

Küchenprofi Porcelánový hmoždíř - 9 cm
339 Kč 329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tradiční způsob mletí je čím dál tím populárnější. Vytvořte si vlastní směs koření hmoždířem od značky Küchenprofi. Ideální pro přípravu bylinkových past a asijské směsi.

Rig-Tig CRUSH IT kameninový hmoždíř
860 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

CRUSH-IT hmoždíř s tloučkem  Nic chutná stejně dobře jako jídlo s čerstvě nadrceným kořením. Čerstvě nadrcená skořice, pepř, chilli papričky udělají s jídlem divy. Skvělé na přípravu domácího pesta, díky velkému objemu a vysokému okraji hmoždíře. Uvnitř je hmoždíř samozřejmě zdrsněný.

Ibili Granitový hmoždíř
471 Kč

Tento mramorový hmoždíř si najde místo v každé kuchyni jako užitečný pomocník i ozdoba. Velikost 13 × 8 cm.

Ibili Nerezový hmoždíř
596 Kč

Jednoduše vyhlížející hmoždíř, který upotřebíte při drcení a zpracování jakýchkoliv ingrediencí a bylinek.

Point Virgule Hmoždíř POINT VIRGULE, buk
799 Kč

Hmoždíř POINT VIRGULE navržený belgickým designerem Mathiasem de Ferm. Materiál: masivní bukové dřevo. Myjte pouze ručně. Nenořte do vody. Po opláchnutí ihned osušte utěrkou. Nenechávejte sušit u zdroje tepla (např. topení). Vysušený povrch pravidelně olejujte. Velikost: 14 × 14 × 4 cm

Marex Trade Hmoždíř XL žula Ø 15 cm, černý
699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Žulový hmoždíř XL v neutrální černé barvě se stane ozdobným, ale zároveň praktickým doplňkem každé domácnosti. Je vhodný pro drcení koření, bylinek, ořechů, ale také pro výrobu pesta či různých druhů omáček a dipů. Hmoždíř o průměru 15 cm je uvnitř neleštěný pro lepší údržbu.

Banquet Hmoždíř keramický LAVENDER
209 Kč 189 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hmoždíř LAVENDER v bílém provedení s dekorem levandule. Keramický hmoždíř se stane nejen ozdobou vaší kuchyně. Můžete v něm rozemlít nejrůznější koření nebo vytvořit bylinkové pasty.

Banquet Hmoždíř keramický OLIVES OK
219 Kč 189 Kč

Hmoždíř se vrací do kuchyň a každá domácnost by jeden doma měla mít. Čerstvé bylinky nebo koření které si můžete samy libovolně nadrtit v keramickém hmoždíři s motivem oliv.

Orion Hmoždíř porcelán/bambus průměr 10 cm
193 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hmoždíř s výlevkou na drcení koření, bylinek nebo přípravu pesta. Orion Hmoždíř porcelán/bambus průměr 10 cm můžete uložit v ledničce a není vhodný do myčky nádobí.

Kesper Hmoždíř s tloučkem žula
539 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hmoždíř s tloučkem od značky Kesper je vyroben z tmavé hlazené žuly a je určen k drcení bylinek a koření. Díky jeho hrubému vnitřku rozdrtíte na jemno i tvrdé přísady, jak jsou například pepřové kuličky.

Cilio Hmoždíř mramorový béžový 13 cm
819 Kč 799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Béžový hmoždíř je ideální na drcení koření, nebo pro výrobu lahodného pesta, omáčky či čerstvé bazalky. Hmoždíř s paličkou je vyroben z vysoce leštěného hladkého mramoru.

Marex Trade Porcelánový hmoždíř Ø 10,5 cm, bílý
137 Kč

Novinka

Porcelánový hmoždíř značky Marex Trade je vhodný pro drcení koření, bylinek či na výrobu pesta. Hmoždíř je možné mýt v myčce na nádobí. Jeho výška činí 6,5 cm a průměr je 10,5 cm.

Marex Trade Porcelánový hmoždíř Ø 14,5 cm, bílý
249 Kč

Novinka

Porcelánový hmoždíř v neutrální bílé barvě se stane ozdobným, ale zároveň praktickým doplňkem každé domácnosti. Je vhodný pro drcení koření, bylinek, ořechů, ale také pro výrobu pesta či různých druhů omáček a dipů. Hmoždíř o průměru 14,5 cm lze umývat v myčce na nádobí.

Kesper Hmoždíř s tloučkem ze žuly
565 Kč 529 Kč

Hmoždíř značky Kesper je vyroben ze žuly. Ideální je na drcení koření a čerstvých bylinek, které využijete například na výrobu pesta či omáček. Průměr tohoto hmoždíře je 18 cm.

Fackelmann Porcelánový hmoždíř 12 cm
279 Kč 229 Kč

Klasický hmoždíř od značky Fackelmann v provedení z bílého porcelánu bude skvělým pomocníkem i ozdobou každé kuchyně. Hmoždíř skvěle poslouží při přípravě jídel s kořením nebo bylinkami.

Cilio Granitový hmoždíř David
999 Kč 819 Kč

Hmoždíř s paličkou David o průměru 13 cm je vyroben z granitu. Hmoždíř je ideální na drcení koření, nebo pro výrobu lahodného pesta, omáčky či čerstvé bazalky.

Küchenprofi Mramorový hmoždíř 9,5 cm - bílý
469 Kč 357 Kč

Hmoždíř je pomocníkem, který by neměl chybět v žádné domácnosti. Vyroben z mramoru v decentním designu bílé barvy. Hmoždíř je vynikající na přípravu pesta, bylinkové pasty, nebo jen drcení jiných pochutin.

Cilio Hmoždíř mramorový béžový 9 cm
499 Kč 479 Kč

Béžový hmoždíř je ideální na drcení koření, nebo pro výrobu lahodného pesta, omáčky či čerstvé bazalky. Hmoždíř s paličkou je vyroben z vysoce leštěného hladkého mramoru.

Stanley Rogers Hmoždíř 12,5x9cm, mramor
999 Kč 549 Kč

Hmoždíř o rozměrech 12,5×9cm značky Stanley Rogers. Je vyroben z robustního mramorového materiálu. Hodí se skvěle na rozdrcení koření. Balení se skládá z misky a paličky v šedé barvě.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Hmoždíře.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Hmoždíře výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Hmoždíře akce.