CHPO černé hodinky s nerezovým páskem Nando
1 899 Kč
+ doprava zdarma

Barva: černá. Typ strojku: Quartz. Voděodolnost: nejsou voděodolné. Průměr ciferníku: 40 mm. Šířka: 2,4 cm. Materiál: nerezová ocel, minerální sklo.

CHPO hodinky ve zlaté barvě s nerezovým páskem Nando
1 899 Kč
+ doprava zdarma

Typ: hodinky ve zlaté barvě s nerezovým páskem. Barva ciferníku: tmavě zelená. Barva těla: zlatá. Barva pásku: zlatá. Typ ciferníku: analogový. Typ strojku: Quartz Analogue. Zapínání: přezka na zacvaknutí. Vodotěsnost: ne. Něco extra: hodinky obdržíte v krabičce.

CHPO hodinky s černým páskem Khorshid Silver
1 499 Kč

Ale je třeba mít styl. A to i když dobíháte na tramvaj, která vám o vteřinu ujede, protože jste už zase neodhadli správný čas. :). Specifikace: hodinky jsou vlhkotěšné a to do 3ATM. Materiál: umělá kůže, nerezová ocel.

Hodinky

Náramkové hodinky jsou praktické a módní. MALL.cz nabízí obrovský výběr cenově dostupných hodinek pro ženy, muže i děti. Je snadné najít hodinky, které doplňují váš osobní styl.

V současnosti jde většinou o hodinky s quartz strojkem, poháněné bateriemi, které obvykle stačí vyměnit co jeden nebo dva roky. Quartzové hodinky se dodávají ve dvou hlavních provedeních: analogové hodinky, které mají čísla, značky nebo římské číslice, jež označují časové intervaly, a digitální hodinky, které ukazují čas na digitálním displeji. Existují i analogové digitální hodinky, které kombinují digitální displej s prvky analogových hodinek. Jak analogové, tak digitální hodinky mohou mít řadu speciálních funkcí včetně budíků, kalendářů, stopek a světového času nebo duálního času, který umožňuje sledovat čas ve více časových zónách.

Některé hodinky jsou odolné vůči vodě, což je chrání před poškozením v důsledku občasného vystavení vodě. Vodotěsné hodinky jdou nad rámec odolnosti proti vodě a mohou být nošeny při koupání, plavání a dokonce i potápění.

Kromě těchto funkcí je výběr hodinek i otázkou estetického vkusu. Najdete módní hodinky s kovovými řemínky, elegantní hodinky se stylovými koženými řemínky a sportovní hodinky s pryžovými či silikonovými řemínky, stejně tak i roztomilé dětské hodinky s oblíbenými postavičkami vašich dětí.