Clueless dámské analogové hodinky
1 399 Kč
+ doprava zdarma

Dámské analogové quartzové hodinky Clueless s kulatým pouzdrem 36 mm, kožený řemínek, voděodolnost 3 ATM.

Clueless dámské analogové hodinky
1 399 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámské analogové quartzové hodinky Clueless BCL10031–008 s kulatým pouzdrem 40 mm, koženým řemínkem, voděodolnost 3 ATM.

Clueless dámské analogové hodinky
1 399 Kč
+ doprava zdarma

Dámské analogové quartzové hodinky Clueless BCL10072–803 s kulatým pouzdrem 36 mm, koženým řemínkem, voděodolnost 3 ATM.

Clueless dámské analogové hodinky
1 399 Kč
+ doprava zdarma

Dámské analogové quartzové hodinky Clueless BCL10031–054 s kulatým pouzdrem 36 mm, koženým řemínkem, voděodolnost 3 ATM.

Clueless dámské analogové hodinky
1 549 Kč
+ doprava zdarma

Dámské analogové quartzové hodinky Clueless BCL10031–009 s kulatým pouzdrem 40 mm, koženým řemínkem, voděodolnost 3 ATM.

Hodinky

Náramkové hodinky jsou praktické a módní. MALL.cz nabízí obrovský výběr cenově dostupných hodinek pro ženy, muže i děti. Je snadné najít hodinky, které doplňují váš osobní styl.

V současnosti jde většinou o hodinky s quartz strojkem, poháněné bateriemi, které obvykle stačí vyměnit co jeden nebo dva roky. Quartzové hodinky se dodávají ve dvou hlavních provedeních: analogové hodinky, které mají čísla, značky nebo římské číslice, jež označují časové intervaly, a digitální hodinky, které ukazují čas na digitálním displeji. Existují i analogové digitální hodinky, které kombinují digitální displej s prvky analogových hodinek. Jak analogové, tak digitální hodinky mohou mít řadu speciálních funkcí včetně budíků, kalendářů, stopek a světového času nebo duálního času, který umožňuje sledovat čas ve více časových zónách.

Některé hodinky jsou odolné vůči vodě, což je chrání před poškozením v důsledku občasného vystavení vodě. Vodotěsné hodinky jdou nad rámec odolnosti proti vodě a mohou být nošeny při koupání, plavání a dokonce i potápění.

Kromě těchto funkcí je výběr hodinek i otázkou estetického vkusu. Najdete módní hodinky s kovovými řemínky, elegantní hodinky se stylovými koženými řemínky a sportovní hodinky s pryžovými či silikonovými řemínky, stejně tak i roztomilé dětské hodinky s oblíbenými postavičkami vašich dětí.