DKNY Soho NY2620
3 690 Kč 2 952 Kč

Dámské hodinky kultovní newyorské značky DKNY si na první pohled zamilují všechny ženy se zálibou ve vysoce kvalitních a stylových doplňcích. Jejich stříbrný ciferník zaujme zlacenými ručičkami a jednoduchými indexy.

DKNY City Link NY2752
5 430 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Přemýšlíte, jestli si na zápěstí připnout hodinky nebo elegantní náramek? Vsaďte na hodinky z dílny fashion značky DKNY, které jsou obojím! Hodinky jsou kompletně růžově pozlacené s PVD povlakem.   Jejich stříbrný ciferník sází na minimalistický vzhled – zdobí ho jen uzoučké ručičky a indexy.

DKNY City Link NY2748
4 200 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Přemýšlíte, jestli si na zápěstí připnout hodinky nebo elegantní náramek? Vsaďte na hodinky z dílny fashion značky DKNY, které jsou obojím! Jejich stříbrný ciferník sází na minimalistický vzhled – zdobí ho jen uzoučké ručičky a indexy.

DKNY City Link NY2824
4 570 Kč 3 656 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky DKNY si na první pohled zamilují všechny dámy se zálibou v nadčasových doplňcích. Jejich stříbrný ciferník zdobí čiré krystaly na místě indexů, další třpytivé kamínky lemují drobné pouzdro. Na zápěstí se hodinky připínají tahem z ušlechtilé oceli.

DKNY Eastside NY2813-51%
4 150 Kč 2 017 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky DKNY jsou jako stvořené pro všechny romantické duše. Jejich růžový ciferník lemují drobné čiré krystaly, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Příjemně růžovou barvou se pyšní i hladký kožený řemínek, kterým se hodinky připínají na zápěstí.

DKNY Eastside NY2851
6 290 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Přemýšlíte, jestli si na zápěstí připnout hodinky nebo elegantní náramek? Vsaďte na hodinky Eastside z dílny fashion značky DKNY, které jsou obojím! Hodinky jsou kompletně růžově pozlacené s PVD povlakem.

DKNY Modernist NY2637
4 570 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské hodinky kultovní newyorské značky DKNY si na první pohled zamilují všechny ženy se zálibou ve vysoce kvalitních a stylových doplňcích. Zlatý ciferník v minimalistickém stylu zdobí pouze bodové indexy a luminiscenční ručičky. Na růžově zlacené pouzdro ladně navazuje stylový ocelový tah.

DKNY Modernist NY2815
3 360 Kč 2 833 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky DKNY jsou jako stvořené pro všechny dámy se zálibou v moderních doplňcích. Jejich ciferník zaujme na první pohled efektně zpracovaným logem značky, které se rozprostírá po celé jeho ploše.

DKNY Modernist NY2838
3 700 Kč 2 960 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky DKNY jsou jako stvořené pro všechny dámy se zálibou v nepřehlédnutelných doplňcích. Jejich ciferník vás na první pohled upoutá zrcadlovým povrchem, ve kterém se efektně odráží velké fialové logo značky, které se nachází na sklíčku.

DKNY NY 2306
3 810 Kč 2 180 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní dámské hodinky DKNY s kulatým ciferníkem a řemínkem ve stříbrné barvě. Tyto hodinky si zamilujete, protože se skvěle hodí nejen k vašemu kostýmku.

DKNY NY 2342
3 810 Kč 3 048 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámské hodinky DKNY si můžete díky jejich líbivému designu vzít naprosto ke všemu. Jednoduchý klasický ciferník vyniká decentním zpracováním, ocelový řemínek ve stříbrné barvě se bude na vašem zápěstí pěkně vyjímat.

DKNY NY 2344
4 450 Kč 2 719 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské hodinky DKNY si můžete díky jejich líbivému designu vzít naprosto ke všemu. Jednoduchý klasický ciferník vyniká decentním zpracováním, ocelový řemínek v barvě růžového zlata se bude na vašem zápěstí pěkně vyjímat.

DKNY Soho NY2803-53%
2 999 Kč 1 393 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské hodinky kultovní newyorské značky DKNY si na první pohled zamilují všechny ženy se zálibou ve vysoce kvalitních a stylových doplňcích. Hodinky si na zápěstí připnete kvalitním koženým řemínkem, který v návaznosti na ocelové pouzdro tvoří bezchybný celek.

DKNY SoHo NY2820
2 850 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské hodinky kultovní newyorské značky DKNY si na první pohled zamilují všechny ženy se zálibou ve vysoce kvalitních a stylových doplňcích. Hodinky si na zápěstí připnete kvalitním koženým řemínkem ve světle fialové barvě, který v návaznosti na ocelové pouzdro tvoří bezchybný celek.

DKNY SoHo NY2856
3 700 Kč 2 960 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny módní značky DKNY si na první pohled zamilují všechny dámy se zálibou v nadčasových doplňcích. Jejich drobný ciferník zaujme logy značky, které pokrývají celý jeho povrch. Bronzové ručičky a indexy dokonale ladí s růžově pozlaceným ocelovým pouzdrem.

DKNY The Modernist NY2777 - Dárkový set-52%
5 210 Kč 2 464 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské hodinky kultovní newyorské značky DKNY si na první pohled zamilují všechny ženy se zálibou ve vysoce kvalitních a stylových doplňcích. Hodinky se vám rozhodně jen tak neokoukají, jsou totiž dodávány v sadě s třpytivým řemínkem zdarma – díky systému easy-click, řemínek jednoduše vyměníte.

Hodinky

Náramkové hodinky jsou praktické a módní. MALL.cz nabízí obrovský výběr cenově dostupných hodinek pro ženy, muže i děti. Je snadné najít hodinky, které doplňují váš osobní styl.

V současnosti jde většinou o hodinky s quartz strojkem, poháněné bateriemi, které obvykle stačí vyměnit co jeden nebo dva roky. Quartzové hodinky se dodávají ve dvou hlavních provedeních: analogové hodinky, které mají čísla, značky nebo římské číslice, jež označují časové intervaly, a digitální hodinky, které ukazují čas na digitálním displeji. Existují i analogové digitální hodinky, které kombinují digitální displej s prvky analogových hodinek. Jak analogové, tak digitální hodinky mohou mít řadu speciálních funkcí včetně budíků, kalendářů, stopek a světového času nebo duálního času, který umožňuje sledovat čas ve více časových zónách.

Některé hodinky jsou odolné vůči vodě, což je chrání před poškozením v důsledku občasného vystavení vodě. Vodotěsné hodinky jdou nad rámec odolnosti proti vodě a mohou být nošeny při koupání, plavání a dokonce i potápění.

Kromě těchto funkcí je výběr hodinek i otázkou estetického vkusu. Najdete módní hodinky s kovovými řemínky, elegantní hodinky se stylovými koženými řemínky a sportovní hodinky s pryžovými či silikonovými řemínky, stejně tak i roztomilé dětské hodinky s oblíbenými postavičkami vašich dětí.