Počet nalezených produktů: 4

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Elixa Beauty E059-L181-46%
3 750 Kč

1 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hezké dámské hodinky Elixa v bronzovém provedení jsou vyrobené z kvalitní oceli. Na ciferníku jsou bronzové ručičky i indexy, hodinky tak dostávají elegantní nádech.


Elixa Beauty E073-L259-39%
3 990 Kč

2 427 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Jednoduché a přesto krásné a elegantní. Hodinky Elixa Beauty E073-L259 v celoocelovém provedení s hranatým pouzdrem můžete kombinovat se stříbrnými šperky a hodí se téměř k jakémukoli outfitu.


Elixa Beauty E088-L335-38%
4 890 Kč

2 990 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Krásné dámské hodinky Elixa s řemínkem zvířecího vzoru. Hodinky mají ocelové pouzdro v barvě stříbra. Na ciferníku jsou ukazatelé datumu, dne v týdnu a fáze měsíce. Osazení kamínky dotváří elegantnější design.


Elixa Finesse E092-L351-39%
3 170 Kč

1 911 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní dámské hodinky Elixa, které jsou laděné do bílo bronzové barvy. Kulatý cifeník působí jemným dojmem. Pouzdro je ocelové a řemínek je kožený na dvojité omotání.Hodinky

Náramkové hodinky jsou praktické a módní. MALL.cz nabízí obrovský výběr cenově dostupných hodinek pro ženy, muže i děti. Je snadné najít hodinky, které doplňují váš osobní styl.

V současnosti jde většinou o hodinky s quartz strojkem, poháněné bateriemi, které obvykle stačí vyměnit co jeden nebo dva roky. Quartzové hodinky se dodávají ve dvou hlavních provedeních: analogové hodinky, které mají čísla, značky nebo římské číslice, jež označují časové intervaly, a digitální hodinky, které ukazují čas na digitálním displeji. Existují i analogové digitální hodinky, které kombinují digitální displej s prvky analogových hodinek. Jak analogové, tak digitální hodinky mohou mít řadu speciálních funkcí včetně budíků, kalendářů, stopek a světového času nebo duálního času, který umožňuje sledovat čas ve více časových zónách.

Některé hodinky jsou odolné vůči vodě, což je chrání před poškozením v důsledku občasného vystavení vodě. Vodotěsné hodinky jdou nad rámec odolnosti proti vodě a mohou být nošeny při koupání, plavání a dokonce i potápění.

Kromě těchto funkcí je výběr hodinek i otázkou estetického vkusu. Najdete módní hodinky s kovovými řemínky, elegantní hodinky se stylovými koženými řemínky a sportovní hodinky s pryžovými či silikonovými řemínky, stejně tak i roztomilé dětské hodinky s oblíbenými postavičkami vašich dětí.

_____

^ Zpátky nahoru